Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ugráló kötelezés közben...

Ugráló kötelezés közben hirtelen fájdalmat éreztem a gerincem közepén. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Szombat délután ugráló köteleztem a betonom (nem túl jó ötlet így utólag) és egy pillanatban hirtelen fájdalmat éreztem a gerincemben. Ma péntek van és azóta is fáj. Nem folyamatosan csak ha rosszul mozdulok meg fekszem.

Mi történhetett? Mennyi idő után ajánlott orvoshoz menni? Mit tegyek rá hogy elmúljon?


Köszi 28/L


2016. aug. 19. 10:47
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Ne ijesztgessétek meg találgassatok...

Háziorvos -> beutaló ortopédiára.

Ha ott azt mondják, hogy semmi bajod, ami a te korodban simán lehet, akkor irány manuálterapeuta.

2016. aug. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

oké,hogy beutaló ortopédiára vagy ideggyógyászatra,de az 4-6 hónap mire időpontot kap és ha nincs a halálán mikor odamegy akkor nem küldik el mri-e,a nélkül meg nem derül ki mi baja.

de ha nincsen végtag zsibbadás,akkor valószínűleg nem sérv,meg az inkább az alsó és a felső szakaszon alakul ki nem középen,úgyhogy a manuálterapeuta nem rossz ötlet.

amúgy első olvasatra szerintem gerincferdülés lesz.

az aszimmetrikus terheléstől és a rossz tartástól edzés közben túlnyúlt az izom ami 3-4 napig fájni fog,amíg vissza nem nyeri az eredeti méretét.

2016. aug. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Én székesfehérváron hasonló problémával tavaly 2 hetet vártam a beutalómmal... ortopédia az nem 4-6 hónap.
2016. aug. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
köszi, holnap megyek háziorvoshoz. sajnos még nem múlt el :(
2016. aug. 22. 09:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!