Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Alakformáláshoz Rubint Réka...

Alakformáláshoz Rubint Réka videoira tornázni?

Figyelt kérdés
Hatásos? Vagy tud valaki ajánlani más valamit? Mindenképpen itthon csinálnám (vékony testalkatú vagyok)

2016. aug. 20. 23:40
 1/5 anonim válasza:
73%
Ha izmot szeretnél, akkor Rubint Réka. De,ha egyszerűen csak formában akarod tartani magad, akkor jobb Czanik Balázsnak az aerobikja
2016. aug. 20. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
51%
Heti 2x-3x nem tudsz lebattyogni a konditerembe?Hidd el többet érne (megfelelő étrenddel).
2016. aug. 21. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2016. aug. 21. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
63%

Én Rubint Rékával kezdtem.

Szerintem alapozásnak rendszeresen (step paddal és súlyokkal), kardio mozgás mellett nagyon jó. Egy hónap )jó kajálás mellett) nagyon sokat lehet fele fejődni.

Mondjuk nekem pont erre volt elég, hogy 1-2 hónap alatt összeszedjem magam, utána már konditerembe jártam (illetve járok). De 0 állóképességgel teljesen felesleges lett volna megvenni a 10e forintos bérletet.

2016. aug. 21. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2016. aug. 22. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!