Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nike, Kalenji, vagy Triumph...

Nike, Kalenji, vagy Triumph Triaction sportmelltartó?

Figyelt kérdés
Nektek 3 közül Melyik vált be? Elég nagy mellem van 80C szeretnék venni futáshoz egy erős sportmelltartót. Hol érdemes venni? Kinek Melyik vált be és mennyiért ? Melyik tart a legerősebben? Holnap szeretnék szétnézni Debrecenbe azért lenne jó minél gyorsabb válasz. Sok cikket olvastam már ezekről de egy normális választ nem találtam még .

2016. aug. 22. 13:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem eddig volt Nike, Kalenji, Adidas, H&M..

A legfontosabb hogy megnézd, hogy mennyire erős. Futáshoz vagy olyan sporthoz amiben kell ugrálni vagy hasonlók, a legerősebb az ajánlott. Lazább sportokhoz egy közepes is elég. Minőség szempontjából a Nike volt a nyerő nálam, egy szupererős darab..sajnos nem tudom mennyi volt:( Azt kb 4 évig hordtam de meguntam és kidobtam..pedig még akkor sem ment tönkre.

A kalenji nagyon hamar kinyúlott, nem is volt valami nagyon erős..

Az adidas most is jó. A H&M meg..szuper erőset vettem s még egy mérettel kisebbet is..S helyett XS-et. Igy tenyleg nagyon erős..de lehet hogy ha az én méretemet vettem volna akkor az sem tartana jól.

Mindenképp ajánlom a Nike-t, de megéri felpróbálni többfélét is :)

Remélem segitettem és nem csak össze-vissza irtam:))

2016. aug. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem van Nike kapocs nelkuli, az nagyon kenyelmes, es jol tart futasnal.

Van Kalenjim is, kapcsos, az is eleg jol tart, de nyikorog a pantja, es eleg idegesito ahogy a muanyag a panttal surlodik.

Van kapocs nelkuli Kalenjim is, de abbol veletlenul egy merettel kisebbet vettem, es tenyleg jol tart, csak szorit az also pantja, es nehez felvenni.


De mindenkeppen probalj fel tobbet, es ugralj benne egy kicsit, utana donts!

2016. aug. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Triumph Triaction-öm van, annyira nem vagyok vele elégedett. :( Vagy nem tart eléggé, vagy annyira szorosra kell csatolnom, hogy sportolás közben kb. megfulladok benne. Pedig kisebb mellem is van a tiednél, 80B.
2016. aug. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem 75B-s mellem an, épp nem voltam nagyon eleresztve, amikor bespájzoltam sportmelltartókból, így Decathlonban vettem párat. Az egyik Kalenji, a többi nem, de minddel elégedett vagyok. Csak próbáld fel őket, de szerintem lehet találni olcsón is jót :) 2-4e Ft volt darabja.
2016. aug. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Végül Nikera esett a választásaom 7.000 ft volt ép akcióba a Hervisbe!:)
2016. okt. 23. 17:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!