Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szeretném elkezdeni használni...

Szeretném elkezdeni használni az otthoni taposógépünket. Hogyan érdemes csinálni, mire kell odafigyelni?

Figyelt kérdés

Nem látványos fogyásra van szükségem, csupán szeretnék kicsit formálódni, erősödni, és azt, hogy jobban bírjam a kardiót. Az adottságaimnál fogva az alakom egész jó, ezért kissé elhanyagoltam a testmozgást - ezen szeretnék most változtatni :)


Hogyan kezdjem el, milyen gyakorisággal, mennyi ideig tapossak egy-egy alkalommal? Puhány vagyok, szóval mindenképp fokozatosan kellene elkezdeni, de mennyi idő után nehezítsem?

(Lány, 18 éves, 162 cm, 51 kg körül)


A válaszotokat előre is köszönöm, és ha valakinek van az egészséghez (táplálkozás, napirend, szokások stb) kapcsolódó bármilyen más tippje azt is szívesen várom :)



2016. aug. 23. 21:13
 1/1 Emi :) válasza:
szerintem ezt neked kell kitapasztalnod, javaslom, hogy ne várd itt a válaszokat, hanem kezdd el, és máris előrébb vagy, szóval a lényeg a motiváció, ha napi 5 perc csak, akkor napi 5 perc
2016. szept. 13. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!