Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Valami jó ötlet, hogy rávegyem...

Valami jó ötlet, hogy rávegyem magam, hogy korán reggel sportoljak?

Figyelt kérdés
Nem fogyás céljából akarok sportolni (a kívülállók szerint jó a testem). Inkább azért szeretném elkezdeni (reggel), mert úgy tudom este nem annyira jó. Mellesleg szeretnék egészségesen élni és egy reggeli sportolás mindenképp felfrissít a napra. Csak annyi a gond hogy nagyon lusta vagyok, ezért kérem a segítségeteket. Előre is köszönöm a válaszokat! :-)

2016. aug. 30. 09:32
 1/9 Bonnie2019 válasza:
48%

Ezt csak úgy lehet, ha magad elé tűzöl egy célt. Nagyon sok kitartás és akarat erő kell, merz magaddal kell megküzdened, ha elakarsz érni valamit.

Csak így lehet, hogy a fejedben ott a cél, és miközben tornázol, akkor is ott van.

Sok sikert! 😊

2016. aug. 30. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! ❤
2016. aug. 30. 09:39
 3/9 anonim ***** válasza:
48%
Nekem a Rocky zenéje sokszor segít a motivációban. :D
2016. aug. 30. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Regem letudod az edzést, utána tied az egész nap. Eggyel kevesebb feladatot görgetsz magad előtt aznapra. Reggel még frissebb is vagy. Jobban megy a mozgás, és jól indul a nap.
2016. aug. 30. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
🌸koszi
2016. aug. 30. 10:20
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Én nem tudom magam rávenni a reggeli sportra. Én nehezen ébredő típus vagyok, nekem kell a napi bevitt energia a sporthoz. Illetve szeretem magamból a maxot kiadni, így sport, futás, konditermi edzés után én már használhatatlan vagyok. Ezért nekem nem vált be a reggeli edzés, és a nap végén edző típus vagyok.


Neked kell kitapasztalni, hogy Te melyik típus vagy. De leírásod alapján nem mondanám, hogy a reggeli:) Szerintem próbáld meg az esti és a reggeli edzést is. Aztán amelyikre könnyebben ráveszed magad, csináld azt!


Írták előttem, hogy "reggel letudom az edzést, és túl vagyok rajta". Én inkább úgy állok hozzá a napom fénypontja az esti edzés, és úgy kelek már reggel, hogy de jó, ma edzés nap van.:) De kinek mi. Találd meg ami Neked tetszik! Szerintem, ha ezt megtalálod, akkor nem is kell extra motiváció, menni fog magától!

2016. aug. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszodat! :-)
2016. aug. 30. 14:39
 8/9 anonim ***** válasza:

reggel legfeljebb a jógát tudom elképzelni.

de elvileg akkor a legjobb,nem véletlen,hogy napüdvözlet az egyik alap gyakorlatsor neve.

a többi mozgásforma ébredés után nekem terhes és nem esik jól reggel.

az esti edzéssel sincsen semmi gond,ezt rosszul tudod.

estére már túl vagy 3-4 kajáláson,vagyis be vagy töltve,pihentél már munka,suli után,a koncentráció is maximális mert már túl vagy a napon semmi nem zavar be.

úgyhogy reggelre valami könnyed gerincnyújtást,a test fordított helyzetbe hozásával keringés serkentést,vagy hasonlót tudok elképelni.

persze csúcsra is lehet járatni a reggeli jógát pl-

https://www.youtube.com/watch?v=loszrEZvS_k

2016. aug. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat! :) Egyébként lehet hogy rosszul tudtam csak úgy hallottam az esti edzés felpezsdíti az embert es majd nem tud aludni . :D
2016. aug. 31. 12:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!