Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a BMX-es lányokról?

Mit gondoltok a BMX-es lányokról?

Figyelt kérdés

Igazából csak érdekel most nagyon a dolog.

Ha elkezdeném, akkor milyet érdemes venni?

Fontos lenne természetesen h olcsó legyen, hogy ne legyen akkora gáz ha összetöröm. (mongoose?)

Meg úgy általában elmondanátok a véleményeteket róla? :)


2010. ápr. 21. 16:05
1 2
 1/12 anonim válasza:
szerintem abszolút fiús énre utal a dolog. Ne kövezz meg én csak a így ismeretlenül írok.
2010. ápr. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Én motorozok és más csajt körülöttem nem ismerek aki motorozna, mármint versenyszerűen. De más véleménye nem is érdekel. Ha te szereted akkor csináld az a lényeg hogy szeresd. Ha összetörnéd magad akk ez van, ez benne van. Rajtam is van mindig egy csomó lila folt, de mit számít! Sok sikert hozzá!
2010. ápr. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

első: semmi gond, minden véleményre kíváncsi vagyok

második: igazad van :) sok sikert a jövőben.

Köszönöm.

2010. ápr. 21. 16:48
 4/12 anonim ***** válasza:
Szia nekem éppen van egy eladó Gt Bump-om felegekkel jobb mint vmilyen moongose . Hát nem hiszem hogy össze bírnád törni mert ezek erre vannak kitalálva :D Hát én nem nagyon láttambmxes lányt :D de jó ötletnek tartom (Y):D Ha érdekel eladó a bicóm 60ért megéri mert 96ért vettem . Tökéletes 11kg körül van nem ugy mint egy moongose az 16kg.Lila a váza az enyémnek meg háromrészes hajtókar :D Ha érdekel kküldj üzenetet
2010. ápr. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem semmi gond sincsen a BMX.-es lányokkal!

Sőt nekem tetszik az ötlet!:)

És am van profi BMX.-es lány is!

És ha BMX.-et akarsz venni akkor a mongoose pont megfelel.

De semmi képpen ne vegyél Gepidát és ilyen Lofty gyártmányokat sem mert fél nap alatt szét esnek!

És a mongoose aránylag olcsó is bár abból is egx.-két rossz darab!De ez van!

Én is BMX.-ezek és igaza van az előttem szólónak ne félj az esésektől mert a kezdetekben még nem nagyon van rá alakalom ha csak nem elsőre egy tízes lépcsőtetejéről akarsz 360.-azni:DVagy ilyesmi:D

És ha még bármi kérdésed lenne akkor privátba írd meg az msn címed aztán beszélünk!

2010. ápr. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

de jófejek vagytok... :)

Igazából most hogy mondjátok eszembe jutott hogy magam is összetörhetem :D Eddig csak a bicót féltettem.

Na mindegy annyira nem érdekel :D

Az a helyzet hogy jelenleg síkhülye vagyok még, nem igazán tudom hogy mi micsoda, meg még kb 2szer volt alattam ilyesmi, úgyhogy még csak elgondolkoztam a dolgon. Ha esetleg arra jutok, akkor mindenképp mongoose-t veszek, vagy valami gagyit, jó az nekem. Lehet hogyha elkezdem, nem is tetszik. És hát.... a ballagási pénzből szeretném megvenni, szóval még kb. másfél hónap.

Egyenlőre ez még csak egy röpke gondolat, ki tudja mi sül ki belőle :)

Köszönöm a válaszokat, várom a többiek véleményét is!

2010. ápr. 21. 17:26
 7/12 anonim válasza:
Simán bicajozhatsz! :) Nekem mindig is bejöttek az ilyen csajok! Mongoose az viszonylag jó! Nézegess használt kerékpárokat is például vaterán, vagy bárhol. :)
2010. ápr. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én imádom a sportos csajokat. Nem tudom mi a gondotok a bmx-es csajokról. :)
2010. ápr. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Azt gondolom, h izmos lábuk van, nekem is volt bicos barinöm és piszok erüs lábai voltak. :) Am csak pozitiv. :)
2010. ápr. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

akkor eddig előnyben vannak azok akiknek bejön :)

ennek örülök.

viszont a szüleim nem igazán örülnek nekem :D

azt mondják, ez fiúknak való.

no lám. :)

2010. ápr. 25. 20:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!