Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Judo-ban hogyan lehet viselni...

Judo-ban hogyan lehet viselni a ruhát (judo-gi) ha az illetőnek még semmilyen öve (övvizsgája) sincs?

Figyelt kérdés
Úgy tudom fehér övre is kell vizsga, de nekem még nincs, úgyhogy nem viselhetnek fehér övet.

2016. szept. 2. 21:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a kezdők is viselhetnek fehér övet (legalábbis a karatéból kiindulva). De karatén nem volt előírás, hogy már az első edzésen gi-ben legyél, melegítőnadrágot és fehér pólót is engedélyeztek.
2016. szept. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szia! Már megvolt az első edzésem, melegítőben voltam, de pár hét múlva be kéne szereznem egy gi-t. Majd megkérdezem az edzőmet, hogy kezdők is viselhetnek-e fehér övet.
2016. szept. 3. 06:30
 3/5 anonim ***** válasza:
És akkor had kérdezzem már meg mert sok olyan ember van aki mondjuk mást stílust csinál mint ahogy én sem judozok hanem más küzdősportot csinálok vagy nem is sportol. Kérem itt senki ne sértődjön meg. De sokan okoskodnak hogy egy judos utcán nem is tud dobni meg feszítést csinálni mert utcán nem judogiben járnak az emberek. Ez persze igaz. De ha leveszi a kabátját tán elfelejt dobni vagy mi? Azért kérdem mert te is poló meg nadrágban voltál mint hogy most kezdted.
2016. szept. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Judozok.


Mindenki fehér övesnek születik! :) Szóval ha megvetted a ruhát, nyugodtan megkötheted fehérrel.

2016. szept. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat!
2016. szept. 4. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!