Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy ne kelljen...

Mit tegyek, hogy ne kelljen úsznom, vagy esetleg tesizni se?

Figyelt kérdés
Tudom h ebből az jön le hogy lusta vagyok, de nem ezzel van a gond. Otthon is szoktam tornázni és a suliban is szerettem. Most így 11. osztályra osszeraktak az iskola legbekepzeltebb lány osztályával. Nem bírom elviselni ha kibeszélnek, kinevetnek. A többi osztalytarsam is így van azzal az osztállyal. A tesit még csak csak kibirnam velük, de az úszást már biztos nem. Mind legalább 60 kg alatt van én meg nem. Nem szeretném ha emiatt is leneznenek. Szerintetek az osztalyfonok tudna tenni azellen h ne legyenek velünk?

2016. szept. 4. 11:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem lenne kedved inkább sportolni valamit és kitűzni azt célul, hogy mindenkinél jobban fogsz kinézni?
2016. szept. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Már egy ideje változtattam az eletmodomon, de nem olyan régóta hogy mar látható legyen a változás. Lehet h legalább egy év meg kell hogy, olyan legyek amit már nem szegyellek. De addig nem bírom ki őket. :(
2016. szept. 4. 11:53
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem megoldás, hogy elmenekülsz.

Ha elmenekülsz valami elől, az csak még jobban fog üldözni az életben.


Csak úgy változhatsz, erősödhetsz meg ha beleveted magad egy olyan helyzetbe, amitől félsz, másképp örökké csak futni fogsz. Mindegy hogy csak ennyit vagy annyit kell még kibírni, ha most nem tanulod meg kezelni ezt a helyzetet, akkor utána jön majd egy következő.

Mindig futni fogsz minden elől vagy eldöntöd, hogy most erős leszel és akkor többé nem kell futnod.

2016. szept. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igaz.Nehéz magamnak belatni h gyáva vagyok,de majd megprobalom elfogadni a helyzetet.
2016. szept. 4. 12:04
 5/6 anonim ***** válasza:
ha bajuk van veled, ne feledd, ez nem a te bajod. :)
2016. szept. 5. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
:) igaz
2016. szept. 7. 17:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!