Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Vasárnap le kellene futnom...

Vasárnap le kellene futnom 5,6 kilcsit egy félmaratonon de nem készültem és még sosem futottam ennyit, valakinek van valamilyen tanácsa?

Figyelt kérdés
Elúsztam embertelenül és nem mentem el edzeni, muszáj lesz futnom, van valakinek valamilyen ötlete, technikája hogy hogyan tudnám csak lekocogni?
2016. szept. 5. 12:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Arra figyelj, hogy mindig tedd az egyik lábadat a másik elé... ez a nyitja a dolognak... a többi csak akaraterő.
2016. szept. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Azóta remélem legalább számolni megtanultál mert 5.6km az nem félmaraton.
2020. szept. 4. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Okoska, félmaratont futottunk volna többen. Remélem így 4 év után végre megvilágíthattam a probléma megoldását. Amúgy megvolt.
2020. szept. 4. 08:42
 4/8 anonim ***** válasza:

De ha te 5,6 kilcsikét futikázol akkor az nem félmaraton mert a felmarcsikácska az 21,1 kilcsikéből áll drágám!


Gondolom azóta se voltál képes lefutizikázni egy félmarcsikát...

2020. szept. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Teszek rá, hogy mit gondolsz :) nem tehetek róla, hogy szar az életed és 3 éves sztorikkal kapcsolatosan savazol embereket. Menj haza és rakd rendbe magad te szerencsétlen.
2020. szept. 7. 12:35
 6/8 anonim ***** válasza:
Szánalmas hogy itt szájkaratézol az ezer éves ostoba kérdésed alatt. Nincs életed?
2020. szept. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Azért 10 másodpercem mindig van rendbetenni a véglényeket akik azért írogatnak ide hogy kiéljék mérhetetlen frusztráltságukat mert nem jött össze nekik ez az egész. Menj és hozd helyre a dolgaidat és akkor nem leszel ilyen szarul!

Sok sikert!

2020. szept. 13. 14:28
 8/8 anonim ***** válasza:
Gyöszös vagy
2020. szept. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!