Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nincs valamilyen infótok...

Nincs valamilyen infótok arról, hogy ezen az évben melyik hotelben szállnak meg a F1-es pilóták? Különösen Vettel érdekelne.

Figyelt kérdés

2016. júl. 21. 07:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hiába érdekel úgysem engednek a közelébe...
2016. júl. 21. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A Plaza hotelben szállnak meg a megszállottak, de Vettel a kindercsoki gyárban alszik majd, mert ő lesz az új arca a kindercsokinak a hülye fejű gyerek helyett.
2016. júl. 21. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Utánakerestem, ilyeneket találtam, idézem.:

"Koránt sem biztos, hogy budapesti szállodában szállt meg Vettel, nem elképzelhetetlen, hogy jóval közelebb szállt meg a Hungaroringhez." 2015., forrás: [link]


"A másnapon erőteljesen vacilláltunk, hisz igazából szívünk legmélyének kívánságát kimondva Sebastian Vettelt szerettük volna élőben látni, de több forrásból is hallottuk, hogy ő valószínűleg a pályán alszik majd." 2013, forrás*: [link]


*: A 2013-as élménybeszámolóban a Four Seasons Hotel és a Kempinski Hotel van megemlítve, de Vettelt nem látták.


Egyébként idén szombat és vasárnap reggel a Hungaroring főkapunál lesz egy vörös szőnyeg, aminek a közelébe jeggyel nem rendelkező szurkolók is odamehetnek állítólag és sisak nélkül lefényképezhetik a csapattagokat és a versenyzőket, közelebbről., 2016., hivatalos forrás: [link]


Egy videó erről, hogy hol is lesz ez.: [link]


Sok sikert, a fejetek fölé emelhető, kihajtható kijelzős fényképezőgépet, kamerát vigyetek, mert tömeg az lesz biztosan és induljatok korán, ha el akarjátok érni őket (elvileg 8:00-tól kezdődik, de szerintem érdemes 7:00-re odaérni, mert koránkelő gyerekek ezek)!

2016. júl. 21. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Az esti party a Buddha Bárba lesz. Elképzelhető, hogy ott... Bár az impozáns Ritz Carlton is szóba jöhet szerintem, mivel most nyílt és fantasztikusan szép belsőépítészete van (a Kempinski mellett). Sétáló jegyet még szerintem tudsz venni az esti party-ra a Buddhába, ott van a legnagyobb esélyed, hogy közelebb kerülj hozzá...
2016. júl. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
a pálya körül egy luxus lakóbuszban.
2016. júl. 27. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!