Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Heti 3-szor külön, nagyon...

Heti 3-szor külön, nagyon intenzíven sportolok. Miért lehetséges az, hogy egyáltalán nem fogyok? (62kg; 15/l)

Figyelt kérdés

2016. szept. 8. 19:10
 1/7 Cortez70 ***** válasza:
Étrenden is kell változtatni.
2016. szept. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg túl keveset eszel és tartalékol a szervezeted.
2016. szept. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Úgy tudom 70%-ba számít az étrend 30% a testmozgás. Én is fogyózok az étrendre is odafigyelek és megy lefele...
2016. szept. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Ha étrenden is változtattál és az sem segített, menj el hormonvizsgálatra. Egyik barátom (lány) hasonló problémákkal küszködött és vizsgálaton kiderült, hogy alacsony a tesztoszteronszintje (mellékvese problémák). Mindenképpen ajánlanám.
2016. szept. 12. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Igen, kalóriacsökkentett étrend, sok víz ivása és napi székelés (már elnézést).

Továbbá, ha ezek mind rendben vannak, még csináltatnék egy TSH-t, hogy a pajzsmirigy rendesen műxik-e. Annak rendellenes működése is hasonló tüneteket ad.


Ugye, az intenzív sporton nem a sakkot érted? :)

2016. szept. 15. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Biros válasza:

A nagyon intenzív sport alatt mit értesz? Fura módon a túlzottan intenzív mozgás nem fogyaszt, hanem izom tömeget növel. Az egész attól függ, hogy milyen a pulzus sport közben. A max pulzusod (kb. 200) felénél nem lehet nagyobb a pulzusod, ha a mozgással zsírt akarsz égetni.

És persze hiába mozgosz, ha minden nap megeszel két pizzát, biztos nem fogsz fogyni. Tehát számít az étkezés. Keress neten egy kalória táblázatot, és próbáld kiszámolni, naponta mennyi kalóriát viszel be az étkezésekkel. Ehhez add hozzá az alapanyag cserét, és vond ki belőle a mozgást.

2016. szept. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 LizákGábor válasza:
Én 105 kiló vagyok hat éve. Mikor elkezdtem sportolni, 92kg voltam, két hét alatt felugrott hat kiló. Mondták, van egy kor, mikor eléred, és ha nem cseszed el, maradsz ott, ahol vagy, de ne egyél sokat. 63 kg írtál... Húsz évesen voltam annyi, és nagyon pilinckának néztem ki, 183 cm magasságomhoz képest! Örülj, hogy nem fogysz, a zsír, meg a háj szépen egyensúlyban átalakul izommá. De ne hagy el magad, mert úgy jársz, mint én, öt év alatt kaptam fel 25 kilót. De legalább már nem hízom tovább! :) Kitartás! Gabi
2016. szept. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!