Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan bírhatnám tovább a futást?

Hogyan bírhatnám tovább a futást?

Figyelt kérdés
Szombaton lesz egy verseny.. és 2 km kell lefutni időre , elég gyorsan.Az a baj hogy nem bírom ki hogy ne álljak meg( vagyis nem lehet megállni vagy kizárnak)Valami technika amivel tovább bírhatnám?A lábaimmal nagyobbakat lépjek vagy kisebbeket?Vagy lazán , vagy kicsit mereven tartsam a lábaimat hogy ne fáradjak ki olyan hamar?:S 15/L
2010. ápr. 22. 19:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez nem teknika kérdése, hanem edzettség. Pár nap alatt nem tudsz nagy változást elérni.
2010. ápr. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

hát nem vagyok edzett.. :S Csak kötelező menni :( Pedig én nem akarok ... úgy se bírom..:S

Ja és köszi a választ:)

2010. ápr. 22. 19:21
 3/8 anonim válasza:
HA NEM VAGY EDZÉSBEN, AKKOR AZT AJÁNLOM, HOGY PRÓBÁLD AZ ELFÁRADÁSODAT JÓL ELNYUJTA.I. FUTÁS KÖZBEN LEGYÉL LAZA, KARODAT TARTSD LAZÁS KISSÉ BEHAJLITVA MAGAD MELLETT. A LÉGZÉSRE FORDITS NAGY GONDOT. ORRON BE SZÁJON KI. HA ERRE KONCENTRÁLSZ NEM LESZ GONDOD A HASI OLDAL NYILALÁSSAL. HA MÉG FIATAL VAGY ZAVARTASD MEG MAGAD ÉS SPRINTBEN LEVÁGOD AZT A 2OOO MÉTERT.
2010. ápr. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Hát ha már nem nagy bírod, akkor dőlj egész testeddel előre. Egy kicsit segít.
2010. ápr. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Fuss lassabban!
2010. ápr. 22. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"ORRON BE SZÁJON KI" bocs, dé én így nem tudok futni, már többször próbáltam.


jó néhány félmaraton és maraton van mögöttem (>15).


Azt az iramot próbáld futni, ami közben még kb beszélgetni tudnál, nem fogsz elfáradni.


(soha nem értettem miért kell erőltetni bármit is amit nem szeretne valaki csinálni, csak megutálja)

2010. ápr. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
orron be szájon ki, engem 5o évvel középtávon igy tanitottak. ez a klasszikus levegővétel. egyébként nyilvánvalóan egyénenként változik. aki tudja alul is veheti a levegőt.
2010. ápr. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
:) én eredetileg úszó voltam, én a fülemen is tudok levegőt venni ha arról van szó.
2010. ápr. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!