Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit javasoltok hányszor...

Mit javasoltok hányszor edzek? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok 65.9 kiló vagyok jelenleg fél éve thaiboxolok heti két ezdés fér bele sajnos az életembe de viszont minden második nap streetworkoutozok elég jól megy.Tudok kb 6-8 szabályos muscle up ot persze nem csak ezt szoktam csinálni de szintfelmérés képpen leírom xd mostanában sulyokkal is csinálom 10 kg val.Ez egy dolog.De éppen ma azt csináltam hogy elmentem suli előtt meg suli után is és azt vettem észre hogy a teljesítményem töredéke csökkent magyarul majden ugyan azt az edzéstervet meg tudom csinálni (ami elég komoly azért xd) szerintetek akkor lenne értelme napi 2x is járni ha így ki tudom magamat pihenni azért az hozzá tartozik a történethez hogy igazából nem edzek minden testrészre az alsó hátizmot eléggé hanyagolni szoktam szóval az lenne a kérdés hogy mit javasoltok mennyi időt pihenjek mert én ugy érzem akár napi háromszor is ki tudom hajtani magamat és általában addig edzek amig elérem a 5-6 ismétlést kb a 5-6 szettben.A szettekben mindig a legtöbb ismétlés a cél remélem értitek xd vagy mondjuk 2 naponta 3x hogy tudjak pihenni mindegy írjon valaki aki ért a témához :) köszönöm

19/F (bocsánat a körmondatokért xd)



#rendelés #pihenés #fitness #egész #Street Workout #saját testsulyos gyakorlatok #pizzát #best pizza #csirkexd
2016. szept. 13. 21:48
 1/2 Cortez70 ***** válasza:
A minden másnap azt pont jó, maradj annál. Így tudsz regenerálódni.
2016. szept. 14. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Itt vagy még?
2022. ápr. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!