Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen munkák vannak sportolni...

Milyen munkák vannak sportolni szerető fiataloknak?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok, nem sikerült az érettségim, voltam külföldön dolgozni ami annyira nemtetszett különböző okok miatt, terveztem hogy jelentkezek a katonasághoz viszont a szeretteim nem akarják és mivel nem akarok összebalhézni velük emiatt ez is átvan húzva.. Szeretek sportolni, mozogni egész eddigi életemben jelen volt a sport de most teljesen tanácstalan vagyok.. Tudom,hogy kivülállóként valószinü hüjének leszek nézve, de nem érdekel egy próbát megér mindenképp, ha volt igy még valaki sokat segíthet egy hozzászólással. A válaszokat előre is köszönöm szépen!

2016. szept. 14. 07:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Mondjuk tedd le az erettsegit a hulyet igy irjuk
2016. szept. 14. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mondjuk egy elrontott szóért ne írj abszurd kommentet és ha nem tudsz normális választ adni görgess tovább nem kell bunkózni..
2016. szept. 14. 11:41
 3/5 anonim ***** válasza:

Építő iparban és gépiparban hatalmas hiány van... de akár a fuvarozó ágazatba is 6000kamionos hiányzik csak mahyarországon...

Sportból akarsz megélni de kérdezned kell, akkor abból nem fogsz...

2016. szept. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bocs de ez nem elgepeles volt
2016. szept. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

mondjuk bankár.

napközben 8 órában kényelmesen eltetvészkedsz és így marad elég erőd délutánra a kemény edzésekre és mivel milliós lesz a havi fizud a stressztől sem kell tartanod.

2016. szept. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!