Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hol lehet rúdugrást tanulni...

Zetenymolnar kérdése:

Hol lehet rúdugrást tanulni (lehetőleg BAZ-megyében vagy az ahhoz közel lévő megyékben)? Mennyibe kerül? És ha tudtok akkor pontos címet adjatok meg.

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm a válaszokat

2016. szept. 19. 17:22
 1/1 anonim válasza:

Sajnos a te környékeden nem ismerek rúdugró egyesületet, vagy olyan atlétikai egyesületet ahol van rúdugró szakosztály. Én is ugrok rudat, az atlétikán belül, de én még úgymond nem specializálódtam. Valószínűleg gátazni, távolugrani, rudatugrani vagy sprintelni fogok. Távolból Magyarországon első, rúdból megosztott második, sprintből szintén második, gátból pedig negyedik vagyok a korosztályomban. Sajnálom, hogy nincs a közeledben egyesület (vagy is én nem ismerek), de szerintem az atlétika más ágaival is megpróbálkozhatnál. Szerintem próbáld ki a magasugrást. Én Biatorbágyra járok edzeni. Remélem tudtam segíteni. :)

12/L

2021. márc. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!