Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Konditerembe valami edzőterv...

Konditerembe valami edzőterv kezdőknek?

Figyelt kérdés
Most fogok elkezdeni konditerembe járni, de még soha nem voltam, igazából az eszközök nevét sem tudom... Szóval, van valaki aki tudna linkelni egy oldalt, vagy akár ő maga leírna egy edzés tervet amit követhetnék? Olyan általános edzésre lenne szükségem, ha van ilyen, ami egyszerre zsírt éget és mindent erősít. :) Gondolkozom a személyi edzőn is, de nem tudom, hogy ő mit tudna mondani és, hogy megérné -e azt a pénzt amit fizetni kell érte.

2016. szept. 23. 21:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Zsírt égetni kardióval lehet, erősödni meg súlyzóval. Ha mindkettőt akarod egyszerre arra ott van a crossfit, de az a gond, hogy kevesen tudják jól tanítani, mert az intenzitás a szabályosság és így az egészség kárára megy.


Én azt javaslom csinálj először heti 3x teljes testet, és mellé kardiózz valamit a többi napon.


Evezés, Fekve nyomás, Vállból nyomás, Kalapács, Tarkóhoz engedés, Lábemelés/Hasprés, Guggolás, Vádlizás.


Kardió lehet bármi, ami felviszi a pulzusodat, viszont fogyni főleg a helyes táplálkozástól fogsz.

2016. szept. 24. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, a helyes táplálkozás már megvan, azt már csinálom pár hete, gondoltam sport mellett elmennék kondizni is. Köszi a választ. :)
2016. szept. 24. 09:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!