Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen sportot ajánlanátok?

Milyen sportot ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Keveset sportolok (tesi + hazabiciklizek.. gyakorlatilag ennyi :s)

És tudom,hogy ezen változtatnom kéne

Mellesleg elég hidegek a kezeim és ismerősöm szerint ezt a kevés mozgás is okozhatja (vérkeringés miatt)

Tudnátok ajánlani valamilyen sportot, ami rendesen megmozgat (tehát nem erősítésre gondolok)

Futást próbáltam már

Egy csomószor elkezdtem "rendszeresen" futni, akár barátaimmal is, de valahogy mindig abbahagyom, mert nincs kedvem hozzá :(

Valami olyasmi kéne, amit élvezek is, ezért rendszeresen csinálnám

Előre is köszi a válaszokat :)



2016. szept. 24. 21:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem írd be a google-be a városodat és azt hogy sport és rengeteg lehetőséget találsz majd.


Nyilván mondhatjuk, hogy mi mit szeretünk, de magadtól könnyebben választasz majd.


Én táncolok és mellette súlyzós-saját testsúlyos erősítést végzek.

2016. szept. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Régebben én is táncoltam :)

Csak mióta elköltöztünk, abbahagytam.

Elég kicsi városban lakok most, szóval gyakorlatilag nincs semmi konditermen kívül meg csapatsportokon kívül (azt meg nem akarok :s )

Valami olyasmit tudnátok ajánlani, amit egyedül is tudok csinálni? Vagy legfeljebb ketten valamelyik barátommal :)

Igazából gőzöm sincs, mit kezdhetnék el, szóval csak nyugodtan soroljatok ilyesmi sportokat ha tudtok :)

2016. szept. 24. 22:02
 3/4 anonim ***** válasza:

Túrabiciklizés, túrázás, úszás, súlyzózás, saját testsúlyos edzés...


Hirtelen ennyi jut eszembe.

2016. szept. 25. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Legyen valami célotok,ne csak úgy,hogy na most elmegyek futni vagy na most akkor lemegyek úszni.Nem szerettem futni,viszont lejárok terembe már lasssan 2 éve sokat fejlődtem de most az emelt tesi érettségi rákényszerít a futásra.Akkora motivációm lett mert tudom,hogy mekkora távot mennyi idő alatt kell lefussak,és hidd el teljesen más a dolog.Lassan ott tartok,hogy terembe nem is megyek hanem atlétika meg torna.A kezem nekem is állandóan hideg,pedig minden nap mozgok valamit.Azt tudom ajánlani neked,hogy ha választasz egy sportágat akkor abban tűzz ki egy TELJESÍTHETŐ célt és sokkal jobban megy.Ha van célod és úgy sincs kedved akkor meg inkább hagyd az egészet a pics**a és rinyálj hogy meghíztál.A sport választására talán az edzőtermet vagy az úszást ajánlanám de ezt neked kell tudni,de evés közben jön meg az étvágy az én példámból kiindulva.

17/f

2016. szept. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!