Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » (Airsoft) Kezdő vagyok, jó...

(Airsoft) Kezdő vagyok, jó felszerelést raktam össze szerintetek?

Figyelt kérdés

Valójában még nem értem el azt a kort hogy én airsoftozzak...még várok rá.De persze felfogom azt hogy ez nem call of duty.Sokat olvastam róla,a MASZ-t is vágom (valamennyire).De viszont nem bírok aludni a kezdésem miatt.Hogy játsszak?!Milyen felszerelés legyen rajtam,milyen védőfelszerelést hordjak?Ezért is raktam össze a saját ötletem alapján.Alapból 40-60 ezret tudok spórolni rá.Persze amint betöltöm az az életévet hogy elkezdhessek ezzel játszani , akkor nem rohanok elsőnek a boltba és vásárolom fel a készletet.Csak így sorban.Elsőnek kitapasztalom a játékot.


Én egy nagy kalasnyikov fan vagyok ezért egy AK-t választottam: AK74SU

(link : [link]

Ezt a fegyvert kiemelném,mivel nem Cyma.Az ára és a fajtája miatt választottam.BOYI nevezetű kedves gyártó készítette amiről nem tudok semmit.Biztonságos?


A szemüveg:

Desert Locust

Azért is ezt választom mivel kényelmesnek látszik (de csak látszik).Valójában nem ismerem de sok ember ezt a szemüveget ajánlja.

(link: [link]


Sisak:

Spec-Ops MICH Helmet

Ez persze egy sima sisak lenne DE,ennek fülvédője is van,ezért is választottam.Már a fejemen hordtam egyszer egy sisakot,nekem nem kényelmetlen.

(link: [link]


Maszk:

Tactical Hunting Steel Mask (a pontos nevét nem tudom)

Egy sima fél arcot védő rácsos maszk,szerintem már láttatok olyat biztos.Ezzel gondban vagyok:nem tudom hogy ez nagy lesz-e vagy kicsi.A szemüveg gátolni fogja majd a használatát?Nem tudom...ezért is kérem a ti véleményeteket.

Persze ha nem fogja védeni akkor felveszek egy símaszkot és lefedi az apró részeket.

(link: [link]


Kesztyű van ezért azt nem írok.


Terepruha

Ide nevet szintén nem fogok tudni írni,persze a hazai dresscode-ban fogok világítani.Vadászboltban biztos beszerezhetek,szerintem nem olcsón de be fogok szerezni.


Az egyik legfontosabb kérdés számomra:

Bakancs

Kötelező terepen bakancsot húzni?Hallottam olyat hogy : -Túracipőben meg se próbáld!Ezért itt is a véleményeteket kérdném.


Mellény

Itt főleg nem fogok nevet és linket írni.

Ennek nagyon jó oka van, nekem mindegy hogy milyen mellény jön csak legyen praktikus és olcsó.


Ennyi lenne.Ha van valami fűzni valód akkor kérlek írd le mivel , ezzel nekem sokat segítesz!



#szemüveg #maszk #sisak #Airsoft:felszerelés #AK74SU #Mellény és ruha.
2016. szept. 29. 19:38
 1/1 anonim ***** válasza:

a maszkot nem rendelném,a szemcsi után járnék utána,biztos ami biztos alapon,és nem rácsosat vennék.


én egyszer játszottam kiprobálás alapon,akkor sport cipő volt rajtam és nem kellet volna.

úgyhogy azt ajánlom,hogy menny és kérdezz,ne forumokra pazarold az időd.

2016. okt. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!