Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Atlétikai szögescipőhöz, ha...

Atlétikai szögescipőhöz, ha szeretnék szöget venni akkor az cipő típusától függően változik?

Figyelt kérdés
Nekem Nike zoom rival s cipőm van és ehhez kellene új szög, ezért kérdezem, hogy bármilyen bele fér e, vagy pedig direkt ehhez a cipőhöz kell keresnem.

2016. szept. 30. 17:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Az a lényeg, hogy a szöghúzód formájához stimmeljen. Pl. a Decathlonban múltkor olyat vettem, ami nyolcszög formájú volt. Meg is szívtam a Nike cipőmmel xd. A Spuri futóboltban azt hiszem lehet kapni szögeket is, ha igen akkor biztosan segítenek. Ha szoktál atlétika versenyekre járni akkor ott mindig van egy ember aki mindenféle futócuccot árul és nála tudsz szöget venni. Amúgy nem nagyon lehet eltéveszteni:D
2016. okt. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én olcsobb Salta cipőt ismerem, de azokhoz itt tudsz vásárolni: [link] Szerintem szabvány szögek, minden modellbe jó lehet, leszámítva egy-két esetet.
2017. nov. 23. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!