Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Most kezdtem el komolyabban...

Most kezdtem el komolyabban edzeni/gyúrni és heti 2-3 alkalommal 1óra mennyire teszi meg a hatását?

Figyelt kérdés
Semmiféle port nem szedek de elég keveset eszem és 185cmhez csak 65 kg vagyok:S Edzés elött és után tudtok valamit ajánlani mit egyek/igyak pl:tej vagy rizs vagy ami jobban izmot növel.Nem feltétlen tesépitésre megyek hanem egy izmos arányos testalkatra legalább 75-80kg-ra fel akarok hizni.Az edzéstervemben legfőképp mellgép,tárogatás,hátgép meg kisebb gyakorlatok szerepelnek (nem olyan nehéz súlyokkal) szerepelnek.Mikorra látok majd változást ha ezt lehet igy tudni?
2008. okt. 3. 10:04
 1/4 anonim válasza:
àllitolag hetek utan lathato a kulonbseg, de 10 kilo felszedese akar honapok kerdese. egyel rizst, feher husokat, hal, csirke, minden ami feherje, de az sem baj, ha valamien jobb termeszetes taplalekkiegeszitot is szerzel melle, az felevel megnoveli a hatast.
2008. okt. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nagyon erősen ajánlom, hogy ezt olvasd el:

[link]

2008. okt. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ahogy előttem is írták, ALAPISMERETEK!
2008. okt. 4. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mindenképp olvasgasd a Bodybuilder.hu-t.

Nagyon jó cikkek vannak ott, onnan megtanulhatod a hogyant. Ha megvan a tudás az már több mint fél győzelem (a tudáson alapszik a testépítés, sikeres testépítő csak tudással, vagy drogokkal lehetsz).

10-15 kiló izom az rengeteg, de hidd el, egy olyan 5-8 kiló után már "arányosabban" fogsz kinézni.

Kérdésedre választ adva: heti 3x1 óra alkalommal igen szép és gyors fejlődést lehet elérni a megfelelő étrenddel, edzéssel és pihennéssel.

2008. okt. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!