Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nyugtató és táplálékkiegészítő...

Nyugtató és táplálékkiegészítő együtt?

Figyelt kérdés

Közel két éve pánikbetegség miatt nyugtatót szedek (Rivotril). Azonban van rajtam egy nem túl vészes mennyiségű súlyfelesleg, ami ellen megfelelő étkezéssel és heti többszöri mozgással küzdök. Nem vagyok brutál elhízott, kb. egy 8 kiló feleslegem van, és hogy a fogyást meggyorsítsam, gondoltam beszerzek valami táplálékkiegészítőt, zsírégetést segítő készítményt, ami nem termogén (a nyugtató mellett ezt nem érezném jónak, mert ugye felpörget). Nem termogén tablettát szedhetek vajon? Vagy inkább valamilyen természetes dolgot próbáljak, pl. L-karnitin, vitaminok, zöld tea?


Minden választ megköszönök!


28/nő


2016. okt. 5. 11:23
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem ne használj semmi olyat ami felpörget mert az olyan mintha semlegesítenéd a nyugtató hatását. Természeteset használhatsz, de olvasd el a betegtájékoztatót.
2016. okt. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!