Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Edzetlenség - légszomj, magas...

Edzetlenség - légszomj, magas pulzus. Hogyan kezdjek el így edzeni?

Figyelt kérdés

Több éve irodai munkát végzek, így a napi mozgásom abból áll, hogy elmegyek a munkába, esetleg bevásárolok és hazajövök.


Ezt már fizikálisan is megérzem. Akkor is azonnal felszökik a pulzusom, ha csak pár lépést teszek, egy csöppnyi erőlködéstől vagy hosszabb távtól pedig légszomjam is lesz.


Kivizsgáláson már voltam emiatt 7 hónapja, ahol csináltak egy EKG-t, 24 órás vérnyomásmérést, szívultrahangot, de semmi komolyabb eltérést nem találtak, így hát marad diagnózisnak az edzetlenség.

Vérvételen és vizeletvizsgálaton is voltam legutóbb 1 hete, ott is mindent rendben találtak.


Mivel és hogyan kezdjem az erősítést? Napi hány órában?


2016. okt. 5. 17:46
 1/1 anonim ***** válasza:

Először én mindenképp szednék a helyedben halolaj (omega-3) kapszulát, mert rengeteg jó hatása van. Pl. keringésre főleg. Emellett csökkenteni kéne azokat a kajákat amibe Vénuszhoz hasonló olaj van. Nyilván a legjobb teljesen elhagyni a gyors kajákat.

Enni kéne több zöldséget, gyümölcsöt, teljes értékű gabonát, olajos magvakat, fermentált tejtermékeket stb.


Illetve érdemes elmenni egy személyi edzőhöz, aki mindent szakszerűen fel tud majd építeni neked, hogy az egészség keretein belül tudj fejlődni.

2016. okt. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!