Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Elszeretnék kezdeni kondi...

Elszeretnék kezdeni kondi mellett boxolni is?

Figyelt kérdés

Na szóval már 7 hónapja kondizok kb. van is látható eredmény, csak ugye tömegelek így most van rajtam zsír is izom is , de szeretnék elkezdeni box edzésre is járni.

Mit gondoltok nem baj ha most kicsit nagyobb a súlyom ? És a kettőt bírnám együtt ? Én heti 2-3 box edzésre gondoltam, mellette kondi 3x vagy nem tudom hogy legyen :/ lehet nem lesz időm rá , abba hagyni meg nem akarom van erre valami megoldás?


15/f



2016. okt. 6. 20:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Menj Boxra. Ott az edzés végett amúgy is megerősödsz, nem puhakukik a Boxolók. Pont annyi izmod lesz, amennyi bőven elég.
2016. okt. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Én két évig jártam thai boxra rendszeresen és volt kettő versenyem de most abbahagytam. Igazából nem volt valami látványos izomzaton mintha két évet kondiztam volna de az erőnlétem eléggé sokat bírt, döntsd el ha te inkább szép kidolgozott testet szeretnél én mindenképpen a kondit ajánlanám.
2016. okt. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Fuu :D hát nem tudom mi legyen :/ , box nál lehet bérletet venni? mennyi ez havonta,Kb? Boxkesztyűm van , de mennyi az edzés havonta vagy hogy van ez korlátlan ? És ha boxolok akkor ingyen használhatom az ottani konditermet . Miskolcra jártam eddig kondiba az m1 be, de már régóta megszeretnék tanulni boxolni, lehet hogy szüneteltetem akkor vagy 1 évig a kondit és utána újra kezdem, annyi idő alatt meglehet tanulni boxolni? És ha abbahagyom utána tényleg van olyan hogy izommemória az az könnyebb vissza szedni a formát ami eddig volt?

És box edzéshez úgyanúgy sok fehérje meg ch kell , úgy mint a kondihoz vagy hogy van ez ?


Válaszokat előre köszönöm :D

2016. okt. 7. 20:28
 4/10 anonim ***** válasza:

Baromság kondizni ha a saját testsúlyoddal nem tudsz még bánni!

Fuss egy 3km távot, ha utánna majd meghalsz akkor hagyd még a kondit mert csak rosszabb lesz!

2016. okt. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Na jó ezzel nem értek egyet már miért lenne baromság ? Honnan tudod hogy én hogy edzem ? Javarészt alapgyakorlatokat , nem értem ezzel mi a bajod .. és 15 éves vagyok, amúgy meg már rég elkezdtem..
2016. okt. 7. 21:18
 6/10 anonim ***** válasza:

20 évesen fejlődsz ki eléggé ahhoz hogy elkezd.

Másrészt először a saját testeddel kéne tudni bánni, baromság súlyokkal hülyéskedni ha közben 500 méteren meghalsz, vagy 3-at nem bírsz ütni.

Jól nézel ki tőle biztos, de ennyi.

2016. okt. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hát ha belegondolsz a nagyok se 20 évesen kezdték el sok olyan testépítő van aki 15 évesen , de én azt nem értem hogy miért kevered a box ot meg a kondit, a box az állóképességre áll rá míg a konditól jól fogsz kinézni és erős leszel, miért hülyéskednék a súlyokkal azt elmondanád nekem? Nem muszáj helytelenül végezni a gyakorlatokat és nem nagy súllyal kezdi senki(csak a hülyék) fokozatosan terheled magad ...
2016. okt. 7. 22:09
 8/10 anonim ***** válasza:
Úgy értve erős leszel hogy felemelsz 50 kilót pl de szerintem egy fizikai munkás csávó jobb kondiban van.
2016. okt. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
De most nezd meg mar megint mas hozol fel , egy szo nem volt munkas emberekrol , de ha mar itt tartunk igen erosebb lesz abban amit csinal ,jobb lesz az allokepessege es o arra specialozodik hogy tobb orat birjon ki , mig egy testepito arra hogy a maximumot hozza ki magabol maximum sulyokkal (feszegeti a hatarait) es igen egy normalisan edzo ember egyszerre max 2 orat fog birni.
2016. okt. 8. 14:36
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem olvastam el mindent, de abban igazuk van, hogyha nincs erős szíved, tüdőd, meg az egész keringésed gyenge, akkor nincs mire építeni. Gondolj bele. Most se bírsz futni, leszel 80 kiló izom, akkor hogy fog menni? Menj ki futni, fokozatosan emeld a távot és menni fog. Én is lassan két hónapja futok, most már lassan 5 kilométert. Kondi mellé 2-3 futás és jó erőben leszel.
2016. nov. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!