Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 2000 méter 7-8 perc alatt...

Dev5 kérdése:

2000 méter 7-8 perc alatt lehetséges?

Figyelt kérdés

Megszeretném próbálni a rendészeti felvételit, és elkezdtem kondiba járni.Viszont a futással vannak problémák.. 2 km-et szerintem kocogva se tudok lefutni nem hogy 7perc alatt. Van még jó pár hónapom, és kb két hete heti 3x megyek futni, viszont tudnátok tanácsokat adni, hogy hogyan építsem fel szépen sorjában a távokat/időt, hogy a végén legalább 8 perc alatt letudjam futni?

Férfi vagyok 19 éves, és 70 kiló, 185 cm magasságú.

Előre is köszönöm!



2016. okt. 8. 14:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát...Én is így vagyok ezzel, csak én nem megyek rendészetire. Én kisebb-nagyobb kihagyásokkal futok már 2 éve, de nem fejlődtem rendesen. De rá kellett jönnöm, hogy nyírni kell maga, ha eredményt akarok. Szóval kezdd el szerintem 1000-1500 méterrel és hetente tegyél hozzá 500-1000 métert, hogy jobban bírjad. Heti 3x-4x szerintem ki kell menni futni, ez alá ne menj. Én múlt héten 2000 métert bírtam, most 3500-at futok, nagy nehezen. Fusd le heti 2 nap egymást után a távot, egy napot nem futsz és utána jön megint 2 nap futás. Szr lesz, de szerintem szokni fogod idővel. Csinálj olyat is, hogy leméred az idődet, hogy tudd hol tartasz. Szerintem olyan 10 percet el fogsz tudni érni. Konkrétabb tanácsot nem merek adni. Én is 2000 méterre edzem, de több időm van. Először felmegyek 5000-re, aztán esetleg tovább mondjuk 7000-ig. Aztán elkezdek 2000-et futni, mert úgy gondolom, ha hosszabb távon megedződöm, akkor rövidebben könnyebb lesz majd. De engem nem szorít az idő. Esetleg Magyar Honvédot keresd az Extrém Sportok kategóriában, ő eléggé ért hozzá, ő azt hiszem katona. Sok sikert !
2016. okt. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Gyorsítására fartlek(sic!). Google
2016. okt. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

edzésonline-első 5 km-em.

Ezt nézd meg,nekem sikerült.

2016. okt. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
51%

Na hogy állsz ? :)

Azt ugye egyébként tudod,hogy terepen kell futni,emelkedővel? Szóval szerintem ilyen helyen gyakorolj :)

2017. ápr. 3. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Utolsó, ezt a marhaságot honnan vetted?! Sima pályán kell futni.
2017. ápr. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja azt nem tudom hova jelentkezett.A közszolgálati egyetemnél terepfutás van,a többi rendészeti sulinál lehet,hogy sík
2017. ápr. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sikerült bejutni? Egyébként hogy lehet ennyire lassú valaki? Én 16 évesen 12 perc alatt 3200at tudtam futni. És nem számított jónak az állóképességem.
2021. márc. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!