Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen fajta pólót vegyek...

Milyen fajta pólót vegyek fel, hogy ne legyen izzadságfoltos a tesipólóm?

Figyelt kérdés
Már a harmadik pólómon is túl vagyok, az összes foltos lett. Nem vagyok izzadós típus, minden nap fürdök, dezodort és parfümöt is használok. Viszont tesin, amikor ugye mozogni kell, a hónaljamnál folyton átizzad a fehér pólóm és ott a folt. Most egy 100%-ban pamut pólót néztem ki magamnak, az foltos lesz?

2016. okt. 9. 13:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Sajnos, ha izzadsz, akkor minden foltos lesz. Ez nem a pólón múlik, hanem azon, hogy az izzadást meg tudod-e előzni. Nyilván a póló minősége IS fontos (műszálasban jobban izzadsz), de ha magától a mozgástól megizzadsz, akkor a folt az bizony ott lesz.


Sajnos nem tudom, mi a megoldás, mert nekem pl. még mozogni sem kell hozzá: a hónaljamon mindig folt van. Annyit tudok tenni, hogy olyan pulóvert veszek a póló fölé, amin nem látszik, illetve nyáron meg csak ujjatlan pólókat viselek. Ha olyan helyre megyek, ahova az nem megfelelő, akkor ráveszek egy bolerót vagy bármit.


A dezodor meg hasonló dolgok számomra csak arra voltak jók, hogy a folt nem sima víz-szerű lett, hanem sárga, ami mosással sem jött ki... Próbálkoztam hintőporral, az legalább nem hagy nyomot, viszont csak csökkentette az izzadást, de nem szüntette meg.


Sajnos ez alkati dolog, állítólag nem lehet nagyon mit csinálni vele. :(

2016. okt. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ:(

Az osztálytársaim is izzadnak, de nekik mégsem lesz olyan a pólójuk, ezért gondoltam hogy az enyémmel van baj :/

2016. okt. 9. 15:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!