Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Őszi-téli futáshoz melyik...

Őszi-téli futáshoz melyik nadrág jobb?

Figyelt kérdés

A testhez álló "cicagatya" vagy a bővebb melegítőnadrág a jobb választás? Bevallom, kicsit hülyén érzem magam a tapadós harisnyában, ha technikilag vagy egészségügyileg nem indokolt, inkább maradnék a sima melegítőnél (ebből is van vízelvezető, lélegző anyagú változat).

Arra gondoltam, hogy alul egy melegítő plusz térdvédő, felülre meg egy futófelső és egy széldzseki pont elég lenne majd. Meg nyilván sapka, sál, amilyen hideg éppen lesz.


2016. okt. 12. 14:52
 1/1 anonim ***** válasza:

Mindkettővel futottam már télen, szerintem mindkettő jó valasztás, ha te a cicanadrágban rosszul érzed magad, akkor fuss egy vastag melegítő alsóban.


Én télen felül melegítőfelsőben szoktam futni, alatta póló. Sálat kisgyerek korom óta nem viselek, amit azoktam, sapka, kesztyű a hidegben.

2016. okt. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!