Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyire terhelhető 15évesen...

Mennyire terhelhető 15évesen a testem?

Figyelt kérdés
https://www.youtube.com/watch?v=Xoro1WtCn0s ilyen edzéseket szoktam csinálni heti 3x. Szerintetek ne készítsem ki ennyire az izmaimat? (azóta mióta csinálom amúgy sokat formásodtam, amire büszke vagyok :))

2016. okt. 14. 21:32
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát ha ezzel kikészíted az izmaid, az régen rossz :D
2016. okt. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
jó, hány éves vagy? honnan tudod nekem mi a megterhelő? valaha is csináltad ezt? 15 évesen? köszi a hasznos válaszod töltsd hasznosabban az estéd :)
2016. okt. 14. 22:30
 3/10 anonim ***** válasza:
30 éves vagyok 20 éves edzésmúlttal...
2016. okt. 15. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Inkább olvasgass anatómiát és ismerkedj a biológiával akkor nem fogsz ilyen hülyeségeket kérdezni, ez kb annyit ér mint futnál 35 percen át, állóképesség, semmi megterhelő nincs benne az izmaid számára
2016. okt. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Futás azért lehet, hogy durvább, főleg terepen. Bár nem néztem meg a videót.
2016. okt. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem csak ezt csinalom, de szerintem en jobban tudom mi a megterhelo szamomra. Lehet 20 eves múltad, tobb is, attol meg en erzem. anatómiába meg nem igazan írjak ezt le h ez az edzés megterhelo e 15eveseknek.
2016. okt. 15. 16:08
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a lényeg, hogy mozogj, csináld rendesen és nem utolsó sorban: élvezd! :)
2016. okt. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Miért lenne megterhelő? Ezt nézd meg akkor:

https://www.youtube.com/watch?v=pD2_18NMDxk

2016. okt. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
De pontosan leírják hogy működik az izomzat és az egész emberi test és megtudod, hogy ez kicsit sem megterhelő, 18 éves vagyok, még azért halványan dereng, hogy mire voltam képes 15 évesen, és ennél 4x jobban terheltem magam mégis élek, egy egészséges embernek ez nem tudja megterhelni az izomzatát, ha neked megterheli akkor nem vagy egészséges és menj orvoshoz, hogy kivizsgáltasd a betegséged.
2016. okt. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

álljál már le, kettőnk között Te vagy a beteg.. Mi az hogy menjek el kivizsgáltatni magam? Ne röhögtess már:D

nem úgy terheli meg az izmomat ,hogy utána alig kelek fel csak akkor nagy elfáradok így értettem..

Okos

2016. okt. 17. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!