Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ez hogy történhetett?!

Ez hogy történhetett?!

Figyelt kérdés
Néhány hete kihívtam szkanderozni egy srácot, könnyű ellenfélnek tűnt de a vége az lett hogy mire észbe kaptam már győzőtt is. Ez nem jelenti azt hogy egy semmirekellő p*cs vagyok ugye? Eléggé elkeserített. Reménykedem benne hogy csak a technikája volt jó

2016. okt. 14. 22:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem ezért leszel semmirekellő p*cs mert legyőztek szkanderban..
2016. okt. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

De mi van ha gyengének látszom?

Azt semmi képp nem szeretném

2016. okt. 14. 22:36
 3/6 anonim ***** válasza:
Verd meg. Az az igazi. A szájhősök szkanderoznak, akik igazán kemények, azok lerendezik egymás között egy este az utcán, vagy akár kultúráltan is lehet kesztyűvel, ott is kiderül, hogy ki az erősebb. Ennyi.
2016. okt. 14. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mert könnyű elenfélnek hitted és nem figyeltél oda eléggé és nem adtál bele mindent. Mindig az a legerősebb ellenfél akivel éppen versenyzünk. Nem számít, hogy kivülről minek látszik. Sose lehet tudni milyen tudása van....
2016. okt. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Több oka is lehet annak, hogy győzött. Lehet, hogy tényleg jobb a technikája, lehet, hogy erősebb nálad, de az alapján amit írtál, szerintem alábecsülted és ezért tudott nyerni. Ettől még nem leszel "semmirekellő p*cs". Mások ellen milyen eredményeid voltak?
2016. okt. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Mások ellen is ''vegyes'' igazából

Volt hogy lenyomtam volt hogy lenyomtak de akkor nem egyből.

Ez a tag meg jóformán egyből, emiatt érzem furán magam.

Tényleg valószínű hogy nem koncentráltam eléggé

2016. okt. 15. 22:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!