Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen küzdősportot/harcművész...

Milyen küzdősportot/harcművészetet tanuljak?

Figyelt kérdés
2016. okt. 15. 13:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Az nem úgy működik hogy mástól kell megkérdezni. Mindenki azt csinálja amit szeret , amihez kedve, érzéke, lehetősége van hozzá.
2016. okt. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Röviden: utcára inkább keleti (Kung-fu, Karate, Jiu-Jutsu, Aikido, Hapkido, stb...), ringbe nyugati.


Leginkább a Muay Thait ajánlom, az utcán is nagyon jó, de ringben is.

2016. okt. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Utcára, önvédelemre a kickbox/thai box lehet a legeredményesebb, de hosszú ideig tart amíg jó szinten kitanulod.
2016. okt. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Első. Honnan tudjam mihez van érzékem, ha még semmilyen küzdősportot sem tanultam?
2016. okt. 15. 15:45
 5/9 anonim ***** válasza:

Utcára egyértelműen box!!! Volt már pár konfliktusom, soha nem használtam a lábam..

Esetleg még kempot ajánlanám, van pár ismerősöm aki régóta kempozik és elég jókat hallom róla.

2016. okt. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Arra menj, ami tetszik, de legyen hatékony is. Legyen sparring az edzéseken, azaz küzdelem.
2016. okt. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Wing tsunt találtam a környéken, de amúgy kb menyibe fog ez fájni nekem havi szinten?
2016. okt. 15. 19:25
 8/9 anonim ***** válasza:
Változó. De vidéken szerintem olyan 5-6000 körül van, esetleg több is. Pesten biztos van egy tízes. De le tudod ellenőrizni a klub árait, ha van honlapjuk.
2016. okt. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
ju-jitsut. azt nagyon ajánlom. persze mindenki maga dönti el mit akaar, érdemes szétnézni a "piacon", meg megnézni milyenek az edzők-edzések-közösség. nézd meg ezt: www.ju-jitsu.hu
2017. márc. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!