Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nem tudok bukfencezni. Félek...

Lexa Alexa kérdése:

Nem tudok bukfencezni. Félek tőle nagyon. Szerintetek ciki?

Figyelt kérdés
Amikor a tanár elmondja, hogy szőnyeget vigyünk, és hogy bukfencezni fogunk, a sírógörcs kerülget. Szerintetek ciki, ha nem tudok?
2016. okt. 17. 07:00
 1/8 anonim válasza:
K*urva égő.
2016. okt. 17. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Viccet félretéve nem ciki, de nincs semmi okod félni
2016. okt. 17. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A tanárod hibája... ha értelmes tesi tanárod lenne, tudnál bukfencezni...
2016. okt. 17. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
miért nem gyakorolsz otthon ha ennyire zavar, lerakod a földre a paplant, és ott próbálgatod
2016. okt. 17. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Biztos még nem sportoltál semmit és nincs testtudatod. Attól félsz, hogy bajod lesz tőle.

Normális. Az elején szerintem mindenki fél, csak valaki ezen túllép és akkor is megcsinálja.


Mutasd meg hogy nem vagy félős!

2016. okt. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, aki 3rtelmes választ küldött!☺
2016. okt. 17. 13:28
 7/8 A kérdező kommentje:
*értelmes
2016. okt. 17. 13:28
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia :) elmondom az én sztorimat. Alsóban 2.-ban 3.-ban azért már úgyahogy, de volt talajtorna. Bukfencezni szerencsére nem csak én nem tudtam, de ahogy teltek az évek, ez megváltozott. Szép lassacskán mindenki megtanult körülöttem bukfencezni. Sokszor sírtam, de egyszerűen nem mertem. Otthon is próbálkoztam, anya is segíteni akart, de szerintem órákat elvettem az életéből úgy nyavajogtam hogy én nem akarom ezt. Mindig azt mondtam, hogy most megcsinálom,de nem csináltam így végül otthagyott. (Érthető okokból, volt más dolga) a bukfenccel már kibékültünk, de a fejenállás-kézenállás és társai még mindig nem mennek.
2016. okt. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!