Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 18 évesen ciki lenne városi...

18 évesen ciki lenne városi közlekedés céljából elkezdeni gördeszkázni?

Figyelt kérdés

5000ft körül láttam (spartan super board) deszkákat, ezek megfelelnek ha csak közlekedni használnám, ill

mennyire idő ezt megtanulni?

/F


2016. júl. 21. 21:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Közlekedésre inkább egy rollert vegyél, könnyebben megbirkózik a járdával, ami ugye tele van repedésekkel.
2016. júl. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Én is inkább a rollert ajánlom, vagy egy olcsóbb biciklit. A rollert szerintem könnyen meg lehet tanulni.
2016. júl. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

távolsági buszon és suliban nehéz lenne tárolni, ezért gondoltam a deszkára vagy cruiserre, bár a cruiser drágább :/

köszi a választ!

jöhetnek még

2016. júl. 21. 22:03
 4/9 anonim válasza:
Csak hogy egy kicsit felvigyem a rollergyárosok eladási statisztikáit. A rollerben az a jó még hogy össze is lehet csukni így könnyen tárolható.
2016. júl. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

5ezerért ne vegyél

20-25ért longboard vagy pennyboard

hamar belejössz

2016. júl. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

én 19 évesen kezdtem longboardozni csak igy városi használatra

előző:)

2016. júl. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Mostantól így fogod élni az életedet, bármi ami sport megtetszik, az fog érdekelni, hogy ciki e elkezdeni, mert elmúltál 12 éves és mostmár ciki?...

Én 23 évesen kezdtem el bmx-ezni, 29 évesen kajakozni... Persze van olyan totális passzív életmódot folytató haverom, aki néz rám bután, hogy minek kajakozok, úgyse érek el semmit... Azért kajakozom, mert szeretek kajakozni és kvára leszarom erről mások véleményét...

35 vagyok és nemrég kezdtem el siklóernyőzést tanulni, mert erre vágytam... Ne a korod alapján határozd már meg, hogy mit tehetsz, meg mit nem... Azt csináld, ami boldoggá tesz.

2016. júl. 22. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Amúgy gördeszkával a legegyszerűbb összetörni magad, komolyan a testi épségedet egy 5000ft-s kínai selejtre szeretnéd bízni?
2016. júl. 22. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

kedves 7es válaszoló, köszönöm, teljesen igazad van! -mindenki válaszát köszönöm-

végül egy cruisert rendeltem, várom h megérkezzen

2016. júl. 22. 17:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!