Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan sikerülne leadni azt a...

Hogyan sikerülne leadni azt a kis felesleget?

Figyelt kérdés
A hasam alsó részén egy kis zsirréteg van, de tényleg csak kicsit, amugy vékony testalkatú vagyok. Viszont azt a kevés zsirt nem tudom hogy kellene leadni, minden nap hasprésezek 50-et kb, többet nem sokkal birok. Elég kevés időm van, ugyhogy valami rövid gyakorlat érdekelne ami hatásos, de azért megbirom csinálni, ugy hogy nem vagyok edzett.

2016. okt. 23. 22:39
 1/2 anonim ***** válasza:

A zsír rendes kajálástól megy le, mert nincs helyi zsírégetés, csak diéta.


Vénusz jellegű finomított olajok helyett halolaj és lenmagolaj, sütéshez kókuszolaj. Fehér liszt helyett teljes kiőrlésű gabonák és zabpehely. Kevesebb cukor.

Több zöldség, gyümölcs, olajos magvak, fermentált tejtermékek...

2016. okt. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ne kelljen kb. semmit csinálnom, de fogyjak le... Azon az 50 felülésen lehetne mit javítani, nálunk az edzés végén levezetésként van 100. A gyerekeknek.


A rossz hír, hogy ettől viszont nem fog a hasadról lemenni a zsír. Sőt, a fejlődő hasizmok is helyet foglalnak, ergo még nagyobbnak fog látszódni a hasad.


Nincs mese, edzetté kell válni. Az embernek arra nincs ideje, amire nem akarja, hogy legyen, a többi kifogás. Ha elmész heti 3x30 percet kocogni, akkor az 168 órából másfél. Kevesebb, mint az időd 1%-a. Na jó, öltözéssel, tudolással lesz az heti 3 is, az már a heted 1/56-od része!


Viszont ezzel leolvad/eltűnik a zsír, ami máshogy, akármit eszel, akármilyen varázstornát csinálsz, akárki masszírozza a csakráidat meg a nyirokereidet - megmarad.

2016. okt. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!