Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mire figyeljek kezdőként a...

Mire figyeljek kezdőként a konditerembe járáskor?

Figyelt kérdés
Tehát.. arra gondolok itt, hogy mikor mennyit, stb.
2010. ápr. 27. 10:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
fokozatosan egyre többet..a tested ugyis jelez ha tul edzetted!Meg olvasgass egy kicsit a sport után!Pl tölsd le ingyenesen a fitt muscle ujság eddigi számait vagy vegyél egy könyvet:)Ne olyankor menj mikor senki sincs mert persze ciki a bénázás de mindenkinek elkell kezdeni valahol és hidd el jol jönnek a tapasztalt emberek!:) Ha egy egy gép különösen érdekel és fogalmad sincs hogy kell használni kérdezd meg ott vagy elöbb nézegesd egy kicsit a [link] :) remélem tudtam segíteni!Jah és mindig egyél edzés elött de ne edd tul magad(pl tej és zab) és melegíts be!Vagy ha ez soknak tünik fogadj személyi edzőt!:) remélem tudtam segíteni!:)
2010. ápr. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Szia!

Mielőtt elkezdenéd az edzést mindenképp melegíts be a sérülések elkerülése végett( minimum 10 perc). Ha már a gyakorlatokat végzed, mindenképp kis súllyal kezd, hogy megtanuld azok helyes kivitelezését.Ha a teremben van személyedző( és általában mindenhol szokott lenni) akkor az ő véleményét, tanácsát is kérheted, biztosan segíteni fog.Jó edzést;)

2010. ápr. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
22%
Ne felejtsed be venni a koxokat edzés elött mert anélkül nem sokat ér.
2010. ápr. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az utolsó nyilván úgy néz ki, mint egy botsáska és fáj neki :)

Kérdésedre válaszolva, tényleg olvasgasd a bodybuilder.hu kezdőknek szóló oldalait. A teremben sok az önjelölt zseni, érdekes módon a legtöbbjük úgy néz ki, mint egy rakás sz@r... bezzeg az észt azt osztják. Akik meg kinéznek valahogy azok edzeni járnak és nem okosítani másokat. Szóval magadat műveld ki, mert a hülyék sok rossz tanácsot tudnak ám adni. Én is látok nap, mint nap olyanokat, hogy ihaj :)

2010. ápr. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Majd ugyan ezt mond légyszives 40 éves korodba is ok? amúgy meg nem azért mondtam mert botsáska vagyok ahogy te mondanád 196 centi vagyok 92 kiló naturálissan és azért írtam ide, hogy nem muszály szedni szarokat mint te. És ahhoz képes nagyon okos vagy aztán te is botsáska barátom.
2010. ápr. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Ne itt vitázzunk már. Nem szedek szteroidokat, sem fehérjekészítményeket, teljesen egészséges étrendem van, csupán a comjaimat és a fenekemet szeretném formálni..

Köszönöm a válaszokat:)

2010. ápr. 27. 16:05
 7/7 anonim ***** válasza:
55%
15.48 hiába vagy naturálisssss ha hülye vagy, és még írni sem tudsz. :D Először azt írod cinikusan, hogy el ne felejtse bevenni a koxokat, mert anélkül nem ér semmit az edzés, majd okoskodsz, hogy te mennyire naturálisss vagy, és nem kell koxolni... közben meg úgy kezded a hozzászólást, hogy majd ha 40 éves leszek akkor mondjam, hogy nem kell kox.... most akkor mit ugatsz? :D Legalább legyél érthető... Te naturálissss te :D
2010. ápr. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!