Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit és mennyit beszéltek...

Mit és mennyit beszéltek sport közben idegenekkel?

Figyelt kérdés
Kb. évek óta futok délutánonként, hetente 2-3 alkalommal, változatos útirányban. Már néhányszor összefutottam vadidegennel, aki ismerkedés céljából szólít le futás közben, ő is futó. Ki vagyok, mi vagyok, meg is mondja, hogy ismerkedés miatt szólított le. Most minden egyesnek soroljam el, hogy épp egyedül vagyok, van barátom, melyik kerületben lakok, hol dolgozok, mi a hobbim, stb. stb. Ha van barátom, akkor nem szeretnék nagyon ismerkedni, ha nincs, akkor meg azért, mert ne én legyek már az x. jelölt. Találkozzunk máshol, ne sport közben - jó, ez álom. A lényeg, hogy ha nagyon visszakérdezek, akkor meg elkísér egy darabig, aztán hatalmas kerülővel mehetek haza... Tudom, nem normális állapot, de nem vagyok nagy társasági, ezért is futok, elég nekem a munkahelyen a sok-sok kolléga. 25/L

2016. okt. 30. 18:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Fülhallgató a fülbe és nem reagálás ha hozzád szólnak ilyen marha egyszerű...
2016. okt. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Semmit. Sport közben nem szeretek, és tudok beszélgetni se idegenekkel, se ismerősökkel.
2016. okt. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem futás,de focizás közben mikor gólt lövök a hazai szurkólók mindig üvöltözik nekem,hogy "levágom a fejed levándovszki" :):):):):
2016. okt. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nyáron futás helyett bicikliztem, akkor is volt, aki megtalált. Pedig nem bugyiban bicikliztem. De mégis, nehogy már mindenkit elzavartok, nem szóltok hozzájuk. Nem fülhallgatóval futok, úgy nem szeretek, zavar, hogy nem hallom a környezetet.
2016. okt. 31. 22:53
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát akkor meg el kell viselned a kangörcsös debileket... sajnos vannak ilyen fiúk nem is kevesen akik csak azért sportolnak, hogy közben csajozzanak...

Vagy mehetsz konditerembe, vagy sportolj ott, ahol nincs senki.

2016. nov. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!