Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lehetek bokszoló ilyen adottsá...

Lehetek bokszoló ilyen adottságokkal?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


190+cm vagyok, ami rohadt magasnak számít a bokszban. Szerintetek ez a magasság mennyire illik ehhez a sportághoz, lehet vele érvényesülni ?



2016. okt. 28. 16:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Honnan veszed ezt a rohadt magasságot? Vannak két méteresek nagyon sokan.
2016. okt. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Persze. A nehézsúlyban nagyon sok hasznát veheted a magasságodnak, ha ki tudod használni. Magyarra fordítva te már akkor el tudod találni az ellenfeled, amikor ő még messze nincs olyan közel, hogy ütni tudjon.


Persze ha el akarod kezdeni akkor két lehetőség van: vagy legyél 10 éves, vagy b@$zott ügyes/tanulékony, mert az emberek nagy része már 10-12 éves korában kezdi és mire odaérnek mint te sokkalta több rutinjuk van.

Én is 15 évesen kezdtem, és keményen meg is szenvednek vele. Az első megoldás sokkal nehezebn. És mivel gondolom nem 12 évesen vagy 190 centi, ezért szerintem készülj rá, ha komolyan gondolod, akkor kemény menet lesz.

2016. okt. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

*második megoldás a nehezebb.

Bocsi elírtam.

2016. okt. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Haverok mondták sokat, hogy túl magas vagyok, mert a profik 180 körül vannak meg stb. De mivel olyan sokat mondják, hogy űzzem rendesen hivatalosan így utána akartam járni. :)


Ami még baj lehet, hogy elég nagy "sas" orrom van.

2016. okt. 28. 18:29
 5/8 anonim ***** válasza:

nem ártana utánanézned a nehézsúlyú klasszikusoknak.

ali 191

lenox 195

klicskó 198

bowe 196

foreman 192

valuev 213

2016. okt. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2016. okt. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez számít a legkevesebbet.
2016. okt. 29. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
190+ nem hiszem hogy 10 éves 😂
2020. máj. 18. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!