Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik szemes gyógyszertől...

Melyik szemes gyógyszertől fogsz a leggyorsababn nőni? Danabol? Vagy van erősebb? szúrni nem kéne azthallottam szúrni jobb de fviszont veszélyesebb.

Figyelt kérdés
2010. ápr. 27. 16:53
 1/9 anonim válasza:
noni??:O...alacsony vagy,vagy csak magasabb szertnel lenni?
2010. ápr. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

elso valaszolo...szerintem nem kellene gyogyszert szedned...enis alacsony vagyok

(szerintem az a jo ha kicsi vagy)!

2010. ápr. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Mind 2 veszelyes ha kajalod a bogyot akkor a majad sokkal gyorsabban lerongyolodik A testepiteshez turelem kell ha gyorsan nosz akkor szepen szakad majd a borod ami csak esztetika mellesleg ha esz nelkul csinalod leall a majad vesed es sorolhatnam....
2010. ápr. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Kb 10-18 év míg az előbb felsoroltak bekövetkeznek,ha folyamatosan szeded.

Szúrjad és szedjél hozzá stanozolt is:).Viszont ha nincs sok lóvéd a traszplantációs lista végére raknak majd.

Ja és szálkásításhoz is csak dúrva vízhajtót használj!Úgy az igazi.

2010. ápr. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
11%
drága barátom az ételtől fogsz nőni,fogja be az hülye agyacskád
2010. ápr. 28. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
2010. ápr. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Bakker!

Nagyon nagy videó!Végre már.

2010. ápr. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Erre a kérdésre nem lehet értelmesen válaszolni... Szerintem a testépítés helyett a sakkal próbálkozz...
2010. máj. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A kérdésedre a válasz:nem lehet tudni

Eléggé alkatfüggő a dolog.

Ha mindenképp szemeset akarsz dianabol winsrollal(ezt szurisat ha lehet,mert 2 szemes nem jó egyszrre)

8-10hét

1.héten napi 1szem utána fel 3ra az utolsó héten megint 1szem(lehetőleg kaja mellett szedd és akkor a gyomrodat nem fogja annyira bántani)

Mellette mehet napi 2 szem provi és nem fog aromatizálódni


Levezetésnek HCG és closty esetleg 1 hivatalos teszto fokozó(brutal anadrol,t-bomb).Az egész mellé 1 nagyon erős vitamin pack alap esetleg valami májvédő.

Kajára nagyon figyelj(kb 3g fehérje/testsúlykg) és víz amennyi belefér(nem cola hanem víz)


Így különösebb bajod nem lesz tőle az izom is megmarad.

Ha elváltozást tapasztalsz azonnal hagyd abba a kúrát és ha 1-2 hét után nem tapasztalsz változást ne az adagon emelj hanem váltsál másra(pl deca)De mielőtt elkezded szedni vizsgáltasd ki magad(máj,vese,szív)és a kúra után is


Ha bevállt és új kúrát akarsz kezdeni kb 2x annyi időt hagyjál ki amennyi a kúra volt,ennyi idő alatt regenerálódik a májad.


A szuri vs tablettásra meg annyit hogy ha teheted mindenképpen szurisat mert nem terheli a májadat,viszont első kúrára jobb a szemes mert azok gyengébbek

2010. jún. 27. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!