Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyi ido utan esik vissza...

Mennyi ido utan esik vissza az ember teljesitmenye?

Figyelt kérdés
Pl en insanityzek heti 4x mar kb 3 4 honapja viszont most betegseg miatt par napot ki kell hagynom utana par nap munka miatt lehet ez 1 egesz hetre vagy 1.5 hetre huzodhat..nem igen szoktam kihagyni edzesnapot masnapossag miatt se..tudom hogy a kajalas hosszutavon mrghatarozo..edzesnrl is igx van? Ha kimarad 1 het akkor utana tudom ugxanolyan szinten hozni a teljesitmenyem? Nem fogok napokig szenvedni mint mikor anno elkezdtem rendszeresen sportolni?
2016. nov. 6. 12:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha már másnaposságig iszod magad, akkor teljesen irreleváns számodra a válasz a kérdésre.
2016. nov. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A masnapossag egy pelda volt arrq hogy mindig betartom az edzesemet akarmilyen napom van. Masnapos evente 3x vagyok max. Nem kell ebbol altalanositani szerintem. Kivel nem fordul elo neha hogy tulzottan elengedi magat. Nem elsportolo vagyok hogy karacsony reggel 6kor is edzoterembe kezdjek. Nem is ismersz szoval nem tudom mire velni ezt a lekezelo valaszt. De azert koszonom es sajnalni tudom hogy ilyen vagy :)
2016. nov. 6. 12:34
 3/3 anonim ***** válasza:
Az edzés hálátlan jószág. Kisebb kihagyásokat is megérez az ember. De maradandóan azért nem fog vissza venni. Max az első két három alkalom lesz trébb, mint ahogy azt az utóbbi időben megszoktad.
2016. nov. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!