Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyibe kerül egy airsoft játék?

Mennyibe kerül egy airsoft játék?

Figyelt kérdés

nincs se fegyverem se semmim! ki szeretném próbálni, és ha tetszik akkor beruházok egy fegyverre :D kb mennyibe kerül?

válaszokat előre is köszönöm!


2010. ápr. 28. 15:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Ahol én szoktam játszani (mondjuk nem airsoftot, hanem paintballt), ott 1000 forint a pályadíj, amibe benne van a marker, a védőruha és maga a pálya egész napra. Valahol ekörül lehet az is. Az airsoft golyók olyan 500-1000 forint körül vannak (sorja mentest vegyél).
2010. ápr. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Ahova én járok ott 5000 Ft/nap.

Benne van:

Military ruházat

Fegyver

Védőszemüveg/maszk

egész napos pályán tartózkodás

400-500 BB (airsoft lövedék) + vehetsz hozzá (~1Ft/db)

ebéd+víz (de ez nem mindig garantált)

Vizet mindenképpen vigyél magaddal, ha mész! Minimum 1,5 litert.


1000 Ft csak a pályán illetve játékon való részvétel (ha van fegyvered meg stb.). 1500 Ft ebéddel.


Komolyabb játékokon való részvétel, pl. MilSim játékokon, vagy többnaposokon 3-10 ezer Ft közt van és az csak a játékon való részvétel. Talán vizet kapsz. De ezeken a játékokon vannak autók, piroteknika és általában nagyon jól meg vannak szervezve.

Remélem segítettem!

2010. máj. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
igen köszi :)
2010. máj. 19. 21:20
 4/5 anonim válasza:
egy normális felszerelést 100ezer forint alatt nem úszol meg.Ez a sport egy nagyon felelősségteljes,pénz- és időigényes dolog.
2010. szept. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Einon válasza:
szia! ahova én járok ott 2000 Huf a pályabérlet, ebben van víz és csoki ( vízből amennyi beléd fér de minimum 1.5 liter és 1 sport szelet). Érdemes magaddal is vinni ilyeneket és szőlőcukrot is mert különben kidőlsz se perc alatt. a softair.hu-n több infót találsz , hogy hol lesznek játékok. Ezek jól szervezett és minőségi játékok, jó fej emberekkel. A játék járulékos költsége az ami sok. Kezdőként lehet fegyvert bérelni 3500 forintért amiben benne van a maszk is. ruhát meg olyat veszel fel amit nem sajnálsz. én az első játékomon munkásgatyában voltam és pólóban... az elején égőnek találtam de senki nem szólt egy szót se. nekem egy nekem egy cm 032a típusú fegyóm van. ez egy m14-es 2.5 éve nyúzom és semmi baja. egy sráctól vettem használtan 25 ezerért. sok sikert és remélem találkozunk 1x ^^
2010. szept. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!