Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 15/L Atlétikáról lenne szó....

Szabo Niki1973 kérdése:

15/L Atlétikáról lenne szó. Abba hagyjam, ne hagyjam?

Figyelt kérdés

Kb 1 éve atlétizalok, és mikor elkezdtem az után 2 hónappal, elkezdtett fájni a lábam vagyis csonthártya gyulladásom volt elvileg. Letelt 7-8 hónap nagy szenvedésekkel mert volt mikor edzésen már nagyon fájt a lábam, és sírtam. és még mindig fájt, kenegettem gyulladás csökkentővel, meg ilyen krémekkel.

Még mindig nem múlt el, ezért elmentem magánorvoshoz, aki sok mindent mondott.Kiderült hogy inszalag gyulladásom van, felírt talp betétet, és egy krémet. A betétet már 1 hete megvan,hordom.

Anya hallott egy folyadékról(narancsos izű,aloe verás) es melleje volt egy kis doboznyi bogyó, na ezt anya meg vette 19.000 ft ért (!!)

A bogyó mostanra elfogyott, a lottyot iszom reggelente.

Úgy érzem hogy javult, annyira nem fáj, mint amennyire fájt. Viszont futásoknál,kocogás,gátnál eléggé megterhelődik és fáj... De kibirom, mert nem tudok mit csinálni.

A hat hét nemsokárra letelik így vissza kell mennem az orvoshoz. Azt kell tudni hogy vékony a csontozatom.

Bocsi a képregényért, irjátok le a véleményeteket, tanácsokat, sokat segitene!

Koszi :)



#sport #bizalom #kitartás #atlétika #inszalag gyulladá
2016. nov. 8. 22:30
 1/6 anonim ***** válasza:

Képregény? 0.0 Egy képet nem látok. Telefon, pls...:(


Amúgy nem tudom. :D Én a helyedben nem tenném.

-Aztán mé' nem?

Mert ha ez nem azért fáj, mert gyenge vagy és erősödsz, akkor ott baj van. Ha baj van, akkor kezelni kell. Ha kezelés közben baj van, akkor nem szabad csinálni semmit. Én a helyedben egy időre abbahagynám és amíg nem tudsz futni és nem tudod terhelni, addig vissza sem mennék. Mikor már jó minden, akkor mennék vissza. Ha csak tűröd a fájdalmat, de csinálod, akkor az rossz, mert idővel komoly bajok lehetnek.

2016. nov. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2016. nov. 9. 15:57
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem is fájt a csonthártyám kb négy hónapig. Iszonyatosan. És mint később kiderült amiatt, mert másfél kilót híztam. Aztán csonthártya után elkezdett a derekam is fájni.. Leadtam két kilót és elmúlt minden:o Szóval nem lehet, hogy ez a baj?:/
2016. nov. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

igy is 48 kiló vagyok :))

És a derekam is szokott fájni de az mástól

2016. nov. 13. 17:57
 5/6 A kérdező kommentje:
Irhattok még :D
2016. nov. 13. 17:59
 6/6 A kérdező kommentje:
!!
2016. nov. 17. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!