Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Balett! Kezdjek neki újra...

Balett! Kezdjek neki újra vagy hagyjam inkább?

Figyelt kérdés

17/l vagyok, 4 évesen kezdtem el balettozni, 13 évesen hagytam abba, addig aktívan jártam órákra. Azóta ugye eltelt pár év, de úgy érzem, szívesen elkezdeném megint. Ti belekezdenétek?

Illetve az a problémám, és itt főleg kb velem egykorú balettosokhoz szólok, hogy nem vagyok éppen az pálcika alkat, meg hát mióta abbahagytam csak tesin sportolok, így úgy érzem az az izom ami rajtam volt már inkább zsír. kb olyan, mint a képen jobbról a 4 lánynak, csak nagyobb a mellem, a derekam vékonyabb és kicsit a vádlim is (meg magasabb is vagyok szerintem). Tudom magamról, hogy rosszul érezném magam, ha táncon rajtam kívül mindenki holt vékony lenne. Kb milyen alkatú lányok járnak veletek balettra? Érdemes enne újrakezdeni?

[link]



2016. ápr. 8. 19:40
 1/1 anonim válasza:

Kezd el nyugi az alak miatt mer nem ezen mulik hogy mennyire vagy jo engem tanit egy ferfi telt alaku pasi balettozni es else tudod hinni mennyi érme van kezd csak el

Jo lesz ..

2016. ápr. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!