Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 15 vok, és most kezdek el...

15 vok, és most kezdek el gyúrni. A "profibbak" nem fognak kiröhögni, hogy beállítok oda 15évesen, és nem azt mondom, hogy vékonyan de nem is annyira izmosan? Nem lesznek velem bunkók?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 28. 16:47
 1/9 anonim ***** válasza:
miért lennének... én értékelem azokat, akik foglalkoznak a testükkel.
2010. ápr. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kizárt, menjél nyugodtan. Csak azok szoktak fröcsögni akik nem csinálnak semmit, mert nincs hozzá elég akaraterejük, és ezért irigyelnek téged. De ezek a hulladékok meg nem járnak ilyen helyekre, és amúgy sem ad senki a véleményükért egy lyukas garast se.
2010. ápr. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az edzőteremben én még egyszer sem tapasztaltam,hogy röhögnének egymáson az emberek,egyrészt edzeni mennek oda,másrészt a "profik" (akik tényleg profik,és nem koksszal fujták fel magukat) is voltam "nem annyira izmosak " egyszer,tudják hogy keményen kell dolgozni.
2010. ápr. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
De. Aki gyúrni jár, az többnyire mind izomagyú barom.
2010. ápr. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%
Nagy gratuláció az utolsónak. Gondolom akkor az a pár milliárd ember aki fizikai munkát végez vagy erősíti az izmait, az mind analfabéta fas_z. Gondolom kis szaros 150 centis szardarab vagy, vagy szimplán emós csicska.
2010. ápr. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
senki se izmosan kezdte,:)
2010. ápr. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ha nem hülyéskedni mész le, nem fárasztod a többieket állandóan a kérdéseiddel, akkor senkinek nem lesz baja veled.
2010. ápr. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én 14éves vagyok, 5.napja járok konditerembe, velem nagyon rendesek voltak ott.

Először én is izgultam, de hidd el ez az első nap el is múlik.:)

Leggjobb ha egyik haveroddal mész el(mint én), és úgy sokkal könnyebb minden,és nem is unatkoztok.

2010. ápr. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Nem, ugyanis mint mondák, az emberek edzeni járnak a terembe. Sőt, szerintem még segíteni is fognak neked. A lényeg, hogy járj utána az alapismereteknek, és ne a sorozatok közben kérdezz, mert azt senki nem szereti.

Ja, gyúrás szó helyett jobb az "edzés"

2010. máj. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!