Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Saját súlyos edzéssel ( max....

Saját súlyos edzéssel ( max. Pár kg-os kézi súlyzó) milyen maximumot lehet kihozni egy nőnek? Mennyit kell edzeni hozzá?

Figyelt kérdés

Képet is linkelhttek, az jobb lenne.

A kajalas rendben van,inkabb vkonyabb felé hajlok, de szeretnék tonusosabb lenni. Most t25-özök, utána Shaun T-féle tornakat tervezeķ továbbra is.3 nap torna, 1 nap pihi. Kozben guggolas es fekvotamasz is megy.


2016. nov. 14. 19:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen puncilegyezest felejtsd el, nem leszel tőle csinosabb. A kis kézisúlyzókat is. A formásodáshoz rendes súlyok kellenek, vagy saját testsúllyal progresszív edzésterv mint a fegyencedzés pl.
2016. nov. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi! De mar 4 het alatt is sokat fejlodtem amúgy.
2016. nov. 14. 22:40
 3/8 anonim válasza:

Szia!

Ha olyan kerek popsit akarsz,mint a fitneszes csajoknak van ,oda valóban kellenek súlyok,de egy tónusos,sportos alakot otthoni körülmények között is el lehet érni.Persze jó lenne 1-2 súlyosabb kettlebell is például,hogy hatékonyabb edzéseket tudj végezni..

Az általad leírt tornákat nem ismerem,de pl facen rákereshetnél a Zuzka light nevű oldalra,a csajszi főleg saját testsúllyal csinál elég komoly edzéseket.

ha folyamatosan fejlődni szeretnél,kell növelned az ellenállást és az edzés intenzitását,amit megszokott a test attól már nem fejlődik,csak szinten tart...Sok sikert!

2016. nov. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A fitnesses csajok nagyon komolyan edzenek rendes étrenddel, komoly súlyokkal (továbbá plasztikai beavatkozások). Persze Kérdező egy darabig fejlődni fogsz de azután leállsz.
2016. nov. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen mindenkinek!
2016. nov. 16. 14:24
 6/8 anonim ***** válasza:

Javaslom utána az Insanity-t és az Insanity max 30-t. Én mindkettőt imádom, most is csinálok heti egyet a 30-asból, de mellette 3x kondi terembe járok edzeni.

Ezektől az otthoni edzésektől valóban javulhat az állóképességed, formál is mert hiit edzés és jól felpörgeti az anyagcserét. Mivel elég sok fekvőtámaszos és guggolásos gyakorlat van benne, erősít, de izmot építeni nyilván nem tudsz vele, ahhoz nagy súlyos gyakorlatok kellenek.

2016. nov. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! Igen, tervezem ezeket. Nagyon jók az edzések. Te csinaltal t25- ot előtte, vagy egyből Insanityvel kezdtél?
2016. nov. 18. 07:09
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem az Insanity volt az első, amit megcsináltam (többször is). A T25 utána jött ki, azt is végignyomtam, de érezhetően könnyebb volt.
2016. nov. 21. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!