Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Télen milyen ruhában teniszeztek?

Télen milyen ruhában teniszeztek?

Figyelt kérdés
Mennyire kell melegen öltözni? Mert ugye az elején még fázik az ember, később meg leizzad...
2016. nov. 18. 13:00
 1/3 anonim ***** válasza:
38%

Én mielőtt megyek előtte mindig kimegyek és felmérem a helyzetet hogy mennyire van hideg a hőérzetemhez képest, mert a hőmérőre hiába nézek rá túl sokat nem mond.


Ha nagyon hideg van akkor mindig magamra veszek egy tornadresszt vagy bodyt ami védi a derekam mert kétrészes teniszruhám van. Aztán akkor szoktam rávenni arra a teniszruhámat, ha nincs olyan veszélyesen hideg akkor vagy felveszek egy 40-60 denes harisnyát vagy leggingset és még pluszba viszek egy melegítő együttest és mivel gyalog szoktam menni edzésre így rászoktam venni egy kabátot biztonságkedvéért plusz viszek még egy vastagabb felsőt a táskába biztos ami biztos alapon. Amikor már kint vagyok mindig bemelegítek szigorúan mert van ott futópálya is, és bemelegítés előtt már úgy vetkőzök le hogy álló helyzetben picit fázzak, mert ha szépen bemelegszem akkor már pont jó és akkor szoktam egy vékony sapkát magamra venni hogy ha leállok ne fázzak meg egyből, amikor meg már teniszezéssel foglalkozok mondjuk hobbi szinten csinálom akkor csak az van rajtam ami pont jó, se nem hideg se túl meleg mert akkor érzem teljesen jól magam. Amikor már vége az edzésnek akkor egy meleg öltöző helyiségbe szoktam bemenni és teljesen átöltözni civil cuccba és úgy megyek haza hogy ne kelljen a beleizzadt ruhámba tocsognom mert attól lehet nagyon megfázni. Ha nincs erre ott időm, várni hogy legyen helyem az öltözőbe akkor lassú kocogással indulok haza hogy tartsam a hőt mert akkor sem fázok meg, de akkor otthon már semmit nem csinálok.

2016. nov. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
24%
Szívből örülök hogy neked ez a legnagyobb problémád,és van időd ilyesmire.
2016. nov. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
#2-es, neked is szívből gratulálunk, hogy van időd ilyen kommentek megírásához.
2016. nov. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!