Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Keso elkezdeni? 14/l

Keso elkezdeni? 14/l

Figyelt kérdés
Nyolcadikos vagyok, jovore megyek kilencedikbe. Otodikben nagyon tehetsegesnek latott a tesitanarom (amit azota is hangoztat), es ajanlotta, hogy menjek atletikara, atletikaedzesekre. Azonban en ezt akkor nem tudtam megoldani (messze volt a lakhelyemtol, apukam nem engedett el egyedul, nem tudott ki elvinni). Azota normalizalodott a helyzet, es el tudnek jarni, viszont nyolcadikban mar nem akartam nekiallni, ugy gondoltam, tiszta lappal , uj iskolaban. Keso jovore elkezdenem atletikaedzesekre jarni?

2016. nov. 22. 18:01
 1/5 A kérdező kommentje:
Egyebkent problema a sulyommal nincsen, nem vagyok hizekony tipus (165 cm vagyok es 48 kg), rendszeresen mozgok tesiorakon kivul is (otthon tornazom, eljarok futni, edzoterembe jarok szunetekben), fcsak szeretnek valami rendszeresebbet.
2016. nov. 22. 18:03
 2/5 anonim válasza:
ezt úgy írtad mintha 80 éves lennél :D gondolom nem olimpiai bajnok akarsz lenni csak hobbi lenne
2016. nov. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igeeen csak felek hogy lemaradok ott a tobbiektol...
2016. nov. 22. 18:18
 4/5 anonim ***** válasza:
menj, 20 évesen is be lehet még hozni :D
2016. nov. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Dehogy késő. És semmiben sem leszel elmaradva. Talán lesz pár újfajta feladat, de majd azok is menni fognak később. Amúgy szerintem nyugodtan hozzákezdhetsz idén is. Menj el egy egyesületbe. Nincs értelme halogatni. Meg akkor nem két új helyre kell majd járnod szeptemberben!:)
2016. nov. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!