Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szeretnék venni egy gördeszkát...

Szeretnék venni egy gördeszkát max 18ezer forintig de nem tudom hogy melyik a jobb és melyik a rosszabb (valaki olyt aki ért hozzá)?

Figyelt kérdés
Már lapom már van ezét azon kívül minden kell.Ha lehet ne legyen túl zajos. És lehet hülye kérdés de mire kell az alátét és hova kellenek a csapágyak?A kerekeket meg a függőket nem kérdem meg a gujmipogácsákat mert azokat már tudom :) (Szép lassan egyesével szeretném megvenni és nem egy komplett deszkát egyszerre)

2016. nov. 24. 21:30
 1/5 A kérdező kommentje:
Csak gördeszka érdekel longboardok meg más deszkák nem anyira
2016. nov. 24. 21:31
 2/5 A kérdező kommentje:
És nekem nem nagyon jönn be az a színes stílus jobban szeretem ha minden fekete vagy fehér vagy sima alumínium szine van
2016. nov. 24. 21:35
 3/5 acsuf válasza:
Mekkora lapod van? Egyáltalán passzol-e a magasságodhoz,azt megnézted? Ez után el lehet indulni,összerakni a többit
2016. dec. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
79X19 deszkám van és már eldöntöttem milyet deszkát veszek de mivel csak közlekedéshez kell és nem akarom hogy zajos legyen ezért 4db 60mm 78A longboard kereket veszek hozzá.Ez jó ötlet??
2016. dec. 2. 18:11
 5/5 acsuf válasza:
Hát így vegyítve nem tudom :D én nem vennék,de csak nem lesz rossz
2016. dec. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!