Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi lett a lábammal? Nagyon félek!

Mi lett a lábammal? Nagyon félek!

Figyelt kérdés

Tegnap voltam edzeni,a lábamra is edzettem és akkor még semmi bajom nem volt!Nem történt semmi és akkor nem is fájt!Haza felé már éreztem hogy kezd fájdogálni illetve feszült az izom járás közben.Ma reggelre a jobb térdem alsó részén bal oldalt megdagadt egy kicsit ami csak érintésre fáj és a hátul a hajlattól egészen a vádlimig járásnál vagy ha ki egyenesítem fáj!Nincs bevérzés se semmi!Bekentem Flector EP vel és rátettem egy legáteresztő fáslit.Nagyon félek hogy abba kell emiatt hagynom az edzéseket a kondit,legalábbis a lábamra!Mi lehet a lábammal?!Húzódás?!Menjek orvoshoz?!:( Nyugtassatok meg légyszi:(

19/L


2010. ápr. 30. 11:48
 1/10 A kérdező kommentje:
Amúgy bemelegítettem a lábamra is!
2010. ápr. 30. 11:53
 2/10 anonim válasza:
100%

Szerintem meghúzódhatott, és az edzést most tényleg abba kell hagynod egy pár napra! Pihentesd! Ha nem javul, akkor menj orvoshoz, de szerintem nem lesz gond.

Inkább pár nap edzéskihagyás, mint hogy nagyobb bajod legyen! :)

2010. ápr. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
köszi:(
2010. ápr. 30. 12:12
 4/10 anonim válasza:
100%
Figyi Én nekem is ezvolt föl keltem és megnyomtam a térdem fájt elmentem a dokihoz és azt mondta ez meggyogyíthatatlan mert vami meszes árnyék és naon fáj azt mondta hogy pihentesem 2 honapig de én ezt nem tettem és megjártam nem kicsit 1.-ik lábam kisebb mint a másik !:( ugy hogy jobban jársz pihenteted ! én ezt tenném a helyedben csak pihenj a lábaddal biciklizés nem jo se futás séta a jo más nem ezeket mondta szoval pihenj és jobb lesz! és ha megnyomod akkor fáj csak amugy?????? (mert nekem is csak akkor fáj) :(
2010. ápr. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%
Pihentesd.
2010. ápr. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok orvos, de szerintem begyulladt, megterhelted. Én hasonlóan jártam a hét elején, amikor bicajozni mentem (8km). Nem voltam elég edzett ehhez a távhoz. Flector jó rá nagyon, maszírozd és óvatosan, fokozatosan terheld csak.

Én elkezdtem szedni megint a Béres Porcerő Fortét és mellé még Kalcium sandozt. A Béres a korongok közötti kenést biztosítja, hogy ne recsegjenek a csontjaim, a kálcium pedig a csontoknak tesz jót.


26 L

2010. ápr. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
12:35-s csak elöl fáj akkor hátul egyébként is fáj!De nem bírtam és elszaladtam az SZTK-ba nincs messze..azt mondta a sebész miután átküldött röntgenre hogy másod fokú húzódás ami valami részleges szakadással vagy mivel egyenlő bár ez nem szakadás ne ilyedjek meg..nem értem na mind1..adott injekciót meg felírt egy krémet és 8hét pihenő semmlyien sport kevés séta!:S:( mondtam hogy nem szeretném abba hagyni edzést és azt mondta ha nagyon muszáj akkor a karomra hasamra edzek de máshova ne lábamra főként! 2hét múlva vissza kell mennem és megint röntgen!:(
2010. ápr. 30. 14:06
 8/10 anonim ***** válasza:
Legalább egy hétig pihenj, majd fokozatosan tegyél kisebb-nagyobb sétákat, később kis futás: a lényeg a fokozatosság. A térd a leggyengébb emberi ízület. Nagyon vigyázz, könnyebben szenvedsz maradandó kárt mint gondolnád.
2010. ápr. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nyugi.
2010. ápr. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Örülhetsz nekem szeptember ota fáj és egyre rosszabul! :(
2010. ápr. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!