Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ennek mennyi idő múlva lesz...

Ennek mennyi idő múlva lesz eredménye?

Figyelt kérdés
Napi 90 felülést csinálok meg, +15 perc bicikli és 15-20 perc intenzív séta. Mikor fog látszódni a hasamon az eredmény? Utána mindig tojást eszem meg egy vékony light sajtot, sok-sok zöldséggel hogy vigyek be fehérjét stb.
2010. ápr. 30. 15:44
 1/7 anonim ***** válasza:

Huha, némi káosz van itt úgy veszem észre.

Elsőnek nézz utána azoknak amiket leírtál, olvass utána, hogy mit és mikor kell enni, illetve mivel viszel be fehérjét és mivel szénhidrátot.

Első az étrend! Érdemes venni a fáradságot, 1-2 órát ha ráfordítasz már okosabb leszel.


Másik a mozgás.

Őszinte leszek itt is. Napi 90 felülés zsírégetés szempontjából haszontalan.

15 perc biciklizés, jó lenne de túl rövid a 15 perc. Tehát így a 15 perc nem sokat ér.

15-20 perc séta, szintén jó lenne de így önmagában ez is kevés.

Javaslom az aerob mozgás legyen 1 óra.

2010. ápr. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
szerintem étkezésemmel nincs baj. amúgy elég vékony vagyok, szóval nem sok zsír lehet a hasamon.
2010. ápr. 30. 17:59
 3/7 anonim ***** válasza:

Sajtot basszus diétában???

Nézd csak meg, hogy mennyi zsír van a kis "lájt sajtban"


Lődd be a diétát amire az elő válaszoló utalt!

A tojás jó, mellette mehet: Csirkemell,Pulykamell,Marha, Fehér húsok alacsony glikémiásindexű szénhidrátok mint pl.: zabpehely barna kenyér...


Edzésnél maradhat a 90 felülés de idővel növeld és csinálj mellé hasprést és lábemelést. Biciklit és a sétát felváltanám 45 perc idővallumú kocogásra vagy ugrálókötelezésre. (Ugrálókötél nagyon jó!!!)


Étkezéseket oszt el úgy, hogy 5 kis étkezésed legyen, igyál sok vizet étkezés mellé is.


Ha ezeket betartod 1-2 hónap alatt le lehet adni de a változás nem is annyira a súlyban hanem a formásodásban fog mutatkozni kevesebb zsír de formás test.

2010. ápr. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
na akkor te nem értesz hozzá, hiszen este kerülni kell a fogyókúrázóknak a szénhidrátot, tehát kenyér nem javasolt, pláne nem barna...
2010. máj. 1. 14:01
 5/7 anonim ***** válasza:

Pláne nem barna?

Tudod, nem fogok veled vitatkozni egyél szart legyél csúnya meg is érdemled!

Barna kenyér??? Aminek alacsony a glikémiás indexe???????

Ember hol élsz????

Alap hogy a szénhidrát zsír lesz de csak akkor ha annyit zabál belőle az ember mint te a szervezetednek szüksége van szénhidrátra! 1 nap 200-300 grammra fehérjéből meg 100 grammra de ez nem az amit megeszel hanem a benne lévő tápérték!


Ha ennyire hülye vagy, hogy utána sem tudsz nézni akkor inkább kussolj és ne ugasd a f aszságaidat mert senki nem kíváncsi rá!!!

2010. máj. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Amúgy is ez 1 alap amit leírtam sportolóknak nagyobb a fehérjeigénye. És drága fogyatékos barátom egyértelmű, hogy diétában nem zabálsz este szénhidrátot b azdmeg hanem sovány húst eszel zöldséggel!
2010. máj. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
ezt mondtam én is... akkor nem én vagyok a hülye!
2010. máj. 1. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!