Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Valaki edzőtársnak?

Valaki edzőtársnak?

Figyelt kérdés
Elsősorban lányoknak írom a kérdést. Én már nagyon sokszor nekiálltam edzeni, diétázni, ilyesmi, de sosincs elég kitartásom és feladom. Szeretnék valakit, akivel "együtt edzenénk" (úgy értem, hogy megírjuk mit csináltunk ilyesmi) és bíztatjuk a másikat, hogy fel ne adja.

2016. nov. 30. 17:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Az én tanácsom, hogy találd meg azt a célt, ami TÉGED motivál. Tök jó, ha van edzőtársad, de akkor sem érte csinálod, hanem magadért. Nem tudom milyen edzőtársa gondolsz..online partnerre, akivel megdumálhatod, hogy ki, hogyan, mikor, mit edzett és mondjuk mit evett? Mert erre tökéletes alternatívák vannak a Facebookon, zárt csoportokban. Ha gondolod írj privit, és szívesen küldök linket.


Vagy olyan edzőtársat keresel, akivel személyesen elmehetsz edzeni? Ez már macerásabb, de megírom őszintén, hogy én nekem az a tapasztalatom, hogy két nő nagyon nehezen edz együtt. Én is lány vagyok, de leginkább fülessel, egyedül szeretek edzeni. Ha eljött velem egy-egy barátnőm edzeni ők inkább csacsogtak, beszélgettek volna közben. Pedig köztudott, hogy ha beszélni tudsz a gyakorlat közben bazira kevés a súly:) Ha segítségre van szükségem pl: fekve nyomásnál vagy guggolásnál, akkor is inkább a páromat kérem meg, mert ő is hasonló mentalitássál edz, mint én.

2016. dec. 2. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Én lennék az edzőtársad! Lany vagy?

Nekem is jó jönne még több motivàciós erő!

2016. dec. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!