Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Spicc cipő méret HELP?

Spicc cipő méret HELP?

Figyelt kérdés

Ezt a cipot választottam,de nem tudom milyen méretet kene rendelnem.

38-as labam van,24,5cm belso talphossz kell nekem. Keskeny a lábfejem.

Sürgős lenne a segitseg.

Meg kb milyen hosszú szalagot rendeljek hozza? Illetve melyik lábujjvédőt ajánljátok?

Minden segítséget köszönök :)

[link]



2016. dec. 5. 19:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én semmiképpen nem ajánlanám a rendelést ha még nem volt pont ugyanilyen fajtájú spicc cipőd. :/ Nagyon fontos, hogy jó legyen a méret és az csak akkor lehetséges ha felpróbálod.

A két cipőhöz elég összesen kb 2,5 méter szalag.

Nekem a zselés betét vált be a legjobban. Kicsit drágább, de ha sokat fogd használni akkor megéri.

2016. dec. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Fel kell próbálni.
2017. jan. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Igen, fel kell próbálni!! En sokféle betétet/labujjvedot próbáltam mar de nekem azok nem valltak be, egyedul a válltömő. Biztos sok helyen lehet kapni ,vagy egy nem használt ruhabol is kiveheted sokkal olcsobban meguszod!!
2017. febr. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Megrendelni nem érdemes csak akkor ha felpróbáltad,az Ó utcában(Bp.)fel tudod próbálni.☺
2017. febr. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!