Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha valaki naturálon teljesen...

Ha valaki naturálon teljesen kivan "gyúrva" mennyi a reális súly amikkel dolgozik?

Figyelt kérdés
Pl.: mennyivel(kg) edz combra,bicepszre egykezessel,és fekve mennyit nyomhat szériákban
2010. máj. 1. 17:57
 1/6 A kérdező kommentje:
Én közelsem vagyok kigyúrva még 80kg vagyok és 190cm bicepszezni kétkezes 35kilóval szoktam(persze szabályosan) és fekve pedig 60kilóval szériázok 10es "adagokban"
2010. máj. 1. 18:04
 2/6 A kérdező kommentje:
Mindenre edzek kivéve a lábamra mert baleset történt vele és pihentetni kell még 1 ideig
2010. máj. 1. 18:06
 3/6 anonim válasza:

Mindenkinél változó,szerintem inkább az a jobb kérdés,hogy "naturálon" ki meddig jutott el;)


damon

2010. máj. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Attól függ mit értesz naturál alatt.

A kreatin eléggé megdobja a teljesítményt, viszont az még természetes anyag(nem úgy mint a szteroidok ), azonban azt már csak bolti cuccból tudod bevinni megfelelő mennyiségben, míg fehérjét és tömeget kajából is tudsz fedezni.

2010. máj. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

guggolni 200 ba naturálon is lehet,és bizony fekvenyomni is bőven 150 felett,ha az erőemelés acél ott kajával nagyeredményeket érhetsz el.

ha testépítés és úgy naturál,akkor jóval nehezebb dolgod van,és testépítésben meg egyáltalán nem számít a súlyok nagysága

2010. máj. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Alkati kérdés. Én sosem szedtem semmilyen szteroidot, persze tápkiegeket igen. A maximum fekvenyomásban 205 kiló volt, felhúzásban 240 kiló, guggolásban 200... Persze kellett hozzá sok-sok év kemény munka, atombiztosan belőtt kajálás és rengeteg kitartás. Sosem ítéltem el senkit azért ha kokszolt, sőt vannak akiket maximálisan meg is tudok érteni. Speciel a naturálban az a jó, hogy kihagytam egyszer pl. több, mint egy évet, majd egy hónap edzés után már közel azokat a súlyokat használtam, mint régen. Szóval tartósabb az eredmény. Bár a forma itt is elmegy pikk-pakk :)
2010. máj. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!